Babinet.cz  /  Soutěže  /  Aby vás zácpa na dovolené nezastavila. Soutěžte o produkty Fructolax Ovoce&Vláknina

Aby vás zácpa na dovolené nezastavila. Soutěžte o produkty Fructolax Ovoce&Vláknina

16.5.2019 - redakce Babinet.cz

Období dovolených se rychle blíží a s ním i velké množství komplikací na cestách. Pokud se chcete vyhnout zácpě o prázdninách, přičemž nemyslíme tu dopravní, soutěžte s námi. Připravili jsme pro vás balíčky, které obsahují balení tablet a žvýkacích kostek Fructolax Ovoce&Vláknina.

Zácpa dokáže pořádně znepříjemnit den. O dovolené to platí dvojnásob. Příčiny mohou být různé. Ovšem dost často za nimi stojí stres a jeho nepříznivý vliv na psychiku. Máte na spěch, abyste vše stihli a odjeli. V místě pak jsou nevyhovující hygienické podmínky a může dojít i k narušení zažitého vyprazdňovacího režimu. Někdo má zase „zábrany“ a prostě mu to mimo soukromí jeho domácí toalety nejde. Výsledek je tentýž – zácpa. Pokud i vy občas na cestách tyto pocity zažíváte, máme pro vás řešení. Tím jsou tablety a žvýkací kostky Fructolax Ovoce&Vláknina.

Tablety obsahují výtažky z ovoce a vlákninu. Jsou účinné, nenávykové a zároveň velmi skladné, takže se vám snadno vejdou do tašky či kabelky. Žvýkací kostky pak obsahují ztužené projímavé ovoce, jež vám pomůže rozhýbat střeva. Výtažky z tamarindu indického, fíků a reveně lékařské pomáhají zprůchodnit střeva a přispívají k pravidelnému vyprazdňování. Ať se rozhodnete pro tablety či kostky, tak stačí večer jeden „kousek“ spolu se sklenicí vody a výsledek se dostaví ráno. Ale nemusíte mít obavy, přípravek je 100% přírodní, nenávykový a nemá žádné vedlejší nežádoucí účinky. Tedy nedráždí střevní stěnu, ale pouze povzbuzuje funkci střev.

Ve výherním balíčku najdete přípravky Fructolax Ovoce&Vláknina tablety a Fructolax Ovoce&Vláknina žvýkací kostky. Nápovědu k otázce a více informací o přípravku najdete na zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Patíková - Praha, M. Štramberská - Nový Jičín, Zdeněk Tichý - Veselí nad Moravou

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Marjar
17.5.2019 14:12

Nejen na dovolené se hodí mít Fructolax při ruce

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip