Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Perfektní opalování bez starostí. Víme, jak na to!

Perfektní opalování bez starostí. Víme, jak na to!

23.5.2019 - redakce Babinet.cz

Konec 30. let minulého století. Hranice mezi Rakouskem a Švýcarskem. Slunce pálí jako o závod. Nadšený horolezec a úspěšný studen chemie Franz Greiter šplhá na horu Piz Buin, která se co nevidět zapíše zlatým písmem do historie opalovací kosmetiky. Franz vystoupal až na vrchol, ale celou cestu byl vystaven intenzivním slunečním paprskům. Domů se vrátil s ošklivě popálenou pokožkou. Od té doby myslí jenom na to, jak tomu příště předejít. Výsledkem je legendární značka opalovací kosmetiky Piz Buin, která v roce 1946 představila svůj první krém na opalování.

Proč si značku Piz Buin zamilujete i vy?

Piz Buin vám zajistí léto bez starostí. Milujete slunce a všechny letní radovánky? Objevte dokonalou rovnováhu mezi opálenou pokožkou a ochranou, kterou si vaše pokožka zaslouží. Ať už se chystáte na pláž, do hor nebo do města, díky opalovací kosmetice si slunce užijete do sytosti. Získáte tak perfektní opálení a barvu, která přímo vybízí k otázce: „Kde jsi byla na dovolené?“

Sluneční kosmetiku byste však měla používat od jara až do podzimu, nejen během letní dovolené. Kdykoliv odhalíte pokožku slunečním paprskům, nezapomeňte na ni nanést opalovací přípravek. Předejdete tak jejímu poškození vlivem UVA a UVB záření.

S klidným svědomím doporučujeme

K nejoblíbenějším řadám patří bezesporu Instant Glow. Vedle efektivní sluneční ochrany vaší pokožce spreje a mléka z této řady dodají potřebnou hydrataci. A co je nejlepší? Jsou lehce tónované a obsahují perleťové mikročástice. Propůjčí vaší pokožce lehce opálený tón okamžitě po aplikaci a perfektně ji rozjasní.

Už ani lidé s citlivou pokožkou se nemusí opalování vyhýbat. Ve spolupráci s dermatology vytvořil Piz Buin řadu Allergy. Chrání citlivou pokožku před poškozením, posiluje ji a celkově zvyšuje toleranci kožních buněk vůči slunci. Máte citivou pokožku? Sáhněte po tělovém mléku, spreji nebo krému na obličej z řady Piz Buin Allergy.

Nebaví vás dlouhé čekání na vysněný opálený tón? Jste na správné adrese. Seznamte se s řadou Tan & Protect! Kombinuje účinnou ochranu s aktivními látkami, které efektivně urychlují celý proces přirozeného opalování. Stačí pár dnů a budete se moct pochlubit zářivým, přirozeným, a především zdravým opálením.

Na co byste neměla zapomenout?

Jedním z největších nešvárů při opalování je zapomínání na rty. Možná zodpovědně mažete tělo i obličej každé 2 až 3 hodiny, přesně podle doporučení na štítcích produktů, ale rty tak nějak opomíjíte. Přitom pokožka rtů je oproti ostatním částem těla velmi tenká a mnohem náchylnější k poškození. Nezapomeňte na jejich ochranu a sáhněte po balzámu na rty se SPF.

Věděla jste, že před slunečními paprsky lze chránit i vlasy? Jistě to znáte sama. Léto pomalu končí a když se podíváte na svou hřívu, k dokonalosti má hodně daleko. Vysušené vlasy, roztřepené konečky, žádný objem… vaše vlasy zkrátka volají SOS. Tomu můžete předejít díky sluneční kosmetice na vlasy. Některé přípravky obsahují UV filtry, dokážou vlasy skvěle vyživit a hydratovat, a dokonce vlasy chrání proti soli či chloru. I vaše vlasy si zaslouží úžásné léto!

A co v opalovací kosmetice představuje sladkou tečku na závěr? Přece mléko nebo sprej po opalování. Regenerační přípravky po opalování od Piz Buin vaši pokožku úžasně zklidní, ochladí po dlouhém slunění a dodají ji všechny regenerační látky, které právě potřebuje. Některé dokonce vaše pálení dokážou i zintenzivnit. Vyberte si v nabídce Elnino.cz sluneční kosmetiku šitou přímo na míru vašim potřebám!

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
30.5.2019 12:28

Tuto značku mám moc ráda, krémy se příjemně vstřebávají a hezky voní:) Já se špatně opaluji, ale mám pocit že s těmito krémy je to mnohem lepší:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip