Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Revoluční pizzerie bez obsluhy s pizzou hotovou do 360 vteřin

Revoluční pizzerie bez obsluhy s pizzou hotovou do 360 vteřin

25.4.2019 - redakce Babinet.cz

Koncept restaurace 360pizza se vydal cestou posledních technologických novinek a trendů, kdy k objednání vybraného jídla není třeba vůbec komunikovat s obsluhou, ale pohodlně si lze objednat v restauraci na samoobslužném kiosku. Od zadání objednávky navíc neuplyne více než 360 vteřin, tedy 6 minut, a pizzu už budete mít na stole. Platit lze pak přímo na kiosku kartou nebo elektronickou stravenkou. V hotovosti je možné u objednání na označené kase.

Vytvořit si navíc můžete pizzu zcela podle vlastního návrhu, nebo si vybrat z nabídky tradiční neapolské pizzy sestavené italským pizzařem Alessandrem, který své zkušenosti získal u známých evropských šéfkuchařů. Pizzerie 360pizza si zakládá na kvalitních lokálních surovinách, všechny ingredience na pizzu jsou pečlivě vybírány a pocházejí z regionů Apeninského poloostrova. Kromě pizzy tady najdete i nabídku starověké římské pinsy, italské dezerty, polévky, saláty nebo snídaňovou nabídku.

A protože celý koncept jde naproti moderním technologiím, objednávat můžete také z vašeho počítače nebo mobilu, webová stránka je plně kompatibilní s mobilními zařízeními. Toho můžete využít i v případě, že budete chtít pizzu doručit kurýrem. Tým 360pizza zajišťuje vlastní rozvoz každý den od 11 hodin a vybranou čerstvě upečenou pizzu doručuje do 30 minut od objednání v celé oblasti Prahy 6.

Více informací naleznete také na www.360pizza.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip