Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tak to je mega úlet. SPOKOBOX pro drůbež bojuje za lepší život českých opeřenců

Tak to je mega úlet. SPOKOBOX pro drůbež bojuje za lepší život českých opeřenců

11.4.2019 - redakce Babinet.cz

I naše slípky a kohouti by měli být opečováváni s láskou, porozuměním a zažít pocit štěstí. Psí smečka ze Spokojeného psa se proto rozhodla vytvořit limitovanou edici slepičích SPOKOBOXŮ a výdělek darovat na podporu životní úrovně české drůbeže.

Když jsme na podzim začali s prodejem psích a kočičích SPOKOBOXŮ, byli jsme mile překvapeni, jak hodně pozitivní ohlasy u našich zákazníků krabice měly. Proto jsme se rozhodli šířit štěstí dál a nabídnout v limitovaném počtu 50 kusů SPOKOBOXY pro slepice. Celý zisk z jejich prodeje darujeme projektu Slepice v nouzi,” komentuje novinku šéf marketingu Spokojeného psa, Tomáš Haškovec. Na první pohled lehce přehlédnutelné poselství měla i velikost samotné krabice, která svými rozměry 27x27x16 cm odpovídá průměrné velikosti, jakou má drůbež k dispozici v klecovém velkochovu.

Prodej charitativního slepičího SPOKOBOXU začal první dubnovou vteřinou a do rána se vyprodalo všech 50 kusů. Celý projekt měl za cíl upozornit na životní podmínky drůbeže v klecovém velkochovu, který je na některých místech doslova katastrofální. „Celkově jsme oslovili několik set tisíc lidí a doufáme, že ti, kteří si krabici nemohli koupit, si alespoň z kampaně odnesou pochopení pro často přehlížené opeřence,“ říká Tomáš Haškovec. Slepice jsou celý život drženy v uzavřeném prostoru, kde se nemůžou ani pohnout. Nikdy neviděly přirozené světlo. Nikdy nezažily pocit štěstí. Podle Spokojeného psa si naši lásku a pocit štěstí zaslouží každý, včetně slepic.

Prodej SPOKOBOXŮ začal na podzim roku 2018 s kočičí a psí verzi. Krabice jsou složeny z produktů, které Spokojený pes jednou měsíčně naplní pamlsky, vymazlenými hračkami či výcvikovými pomůckami. Celý nápad je postaven na radosti, štěstí, hravosti a překvapení. Proto krabice obsahují pouze prémiové produkty, které svou celkovou hodnotou přesahují prodejní cenu jednoho balení. SPOKOBOXY jsou navíc každý měsíc jiné a obsah balení drží psí smečka do poslední chvíle v tajnosti.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip