Babinet.cz  /  Magazín  /  Společnost  /  Co takhle milostný comeback?

Co takhle milostný comeback?

24.10.2018 - redakce Babinet.cz

Je dobré pouštět se znovu do již rozvráceného vztahu? Vlastně těžko říci... Podle mě záleží na situaci. Například když se pár rozešel kvůli maličkosti např.vzájemné nedůvěře, tak by se měl vztah ještě přehodnotit, ale pokud to bylo např. kvůli nevěře, lžím, nesouladem v mnohých záležitostech ba dokonce fyzickým týráním, potom je to jinak.

Já osobně jsem zastáncem toho, že by měla být ještě druhá šance, nikdo není dokonalý a každý má nějakou mouchu. I když jsem pro milostné comebacky, tak sama jsem dala ve svém životě druhou šanci pouze jednou. Snad je to mým nízkým věkem nebo snad neblahými událostmi? Je to jasné, od každého trochu.

Jednou jsem se setkala s klukem, který byl tak žárlivý, že by ani nestálo za to dávat mu druhou šanci. Takovíto lidé se podle mého nedokáží změnit. Je to prostě v nich a i když naslibují hory doly, tak skutek utek... Byla jsem s ním necelého půl roku a pravidelně mi psal, hlídal abych se nestýkala s jinými kluky a na zábavy (i když na ně nechodím tak často) jsem mohla jen s ním. Když jsem toho měla dost, řekla jsem mu, že bude lepší to ukončit, a na to on se omlouval, zahrnoval mě roztomilými drobnostmi a já mu dala ještě šanci, potom se to několikrát opakovalo a já mu dávala další a další šance na nápravu. Stále jsem ho měla moc ráda, a tak jsem ho na to vždy jen upozorňovala (že se má trochu krotit).

Šok přišel, když jsem jednoho dne neuposlechla jeho "příkaz" a bez dovolení jsem si vyšla se svými přáteli. Kdyby nevěděl, že mezi nimi jsou i kluci. Ještě toho dne na mě čekal před naším bytem a řekl mi, že mu lhát nebudu, že on není jen tak někdo atd. Po sáhodlouhé debatě na téma "náš vztah" s tím, že on mi vyčítal, že netrávím čas jen s ním a já zas, že mě moc svazuje, on se rozpřáhl a chystal se mě uhodit. Na poslední chvíli jsem ucukla a v tom on začal s tím, že vůbec nevěděl, co to dělá a že mě hrozně miluje a nesnese cizí kluky blízko u mě... To pro mě byla poslední kapka, tohle bych mu nedokázala tolerovat. A byl konec. Psal mi ještě dlouho, ale já si stála za svým - bít se nenechám!! Byl to ten nejhorší vztah, co jsem kdy zažila a nikomu bych to nepřála zažít.

Potom jsem taky měla tu čest s jedním klukem. Chodila s ním moje nejlepší kamarádka. Chodili spolu zhruba rok a všem bylo divné, že se mají pořád tak rádi. Kamarádka je velmi nestálá ve svých citech, pořád tvrdí, jak je šíleně zamilovaná, jenže je to pořád do někoho jiného. Z čista jasna prostě poznala kluka a tvrdila, že on je ten pravý, že ho miluje atd. Všem bylo samozřejmě jasné, že vztah vydrží nanejvýš měsíc. Všechny to překvapilo, ale opravdu spolu byli necelý rok. Jednoho dne se mi svěřila, že se s ním vyspala. Je sice o rok starší a už na to má právo, ale přece jen... Řekla jsem jí, že je to její věc a jestli ho má ráda a věří mu, má to asi tak být, ona na to, že byl hrozně něžný a hodný, tak jsem byla ráda s ní, že konečně našla toho, koho hledala... Týden po tomto incidentu mi se slzami v očích řekla, že ho viděla ve městě jak se tam vášnivě líbal s nějakou holkou. Byla jsem jak opařená, stála jsem a nemohla ze sebe vydat ani hlásku. Hledala jsem vhodná slova, ale marně. On samozřejmě dělal jako by nic, a tak s ním kamarádka hodně rychle skoncovala. Nejhorší bylo, že on nezahálel a veřejně se ocucával s nějakou holkou a o to hůř, že to nebyla ta, se kterou ho kamarádka viděla...

námět: čtenářka Klára, redakčně upraveno

Máte podobnou nebo jinou zkušenost? Chcete se s ní podělit s ostatními?

Napište nám příběh svůj nebo svých blízkých a pošlete ho do redakce na info@babinet.cz. Třeba zrovna Vy pomůžete jiné ženě v podobné situaci, kterou jste řešila nedávno Vy.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

christiana66
31.10.2018 17:32

Také jsem zastáncem druhé šance, když to vyjde super, a když to nevyjde ani podruhé, tak je to alespoň potvrzené:)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip