Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte vstupenky na Kreativ Ostrava

Soutěžte a vyhrajte vstupenky na Kreativ Ostrava

23.10.2018 - AndreaP.

Podzim je zde v plné své kráse, brzy se stmívá, je sychravo, doma některým plápolá krb, hoří svíčky a v ruce nechybí šálek horkého čaje či kávy a pomalu, ale jistě se postupně budeme přesouvat také do období tolik očekávaného nejenom dětmi. Času adventního a vánočního. Tato doba je také ve velké míře spojena s ručními pracemi a tvořením jako takovým.

A každoročně na nás v tomto období také čeká veletrh Kreativ Ostrava, kde na vás kouzlo starých časů, rukodělných výrobků, umu zlatých českých ručiček, spoustu inspirace ze všech možných tvůrčích odvětví doslova volá z každého plně zaplněného stolu. Zde si odpočinete a načerpáte energii.

A právě ve spojitosti s tímto veletrhem jako mediální partneři máme pro vás připravenou tuto soutěž. Soutěží se o deset vstupenek na Kreativ Ostrava 2018.

Jestliže jste tvůrčí člověk a máte nějaký originální, netradiční, ale klidně i tradiční výrobek, o který byste se rádi podělili s našimi čtenáři, tak máte nyní ideální příležitost.

Zašlete jakýkoliv svůj tvůrčí nápad (návod) na tento email.

 

P.S. Vlastní foto výtvoru výhodou:-)


Nejzajímavější postupy, návody a nápady zveřejníme a odměníme vstupenkami!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Všichni výherci byli kontaktováni a své výherní vstupenky si už vyzvedli. Všem ostatním děkujeme za účast. Výherci - A.Thománková, A.Zemánková, N.Grichníková, Z.Šafarčíková, Ing. M. Prusková, J.Hyvnarová, M.Cedivodová. Gratulujeme.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip