Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Elegantní jako Italka díky kosmetice Gabriella Salvete

Elegantní jako Italka díky kosmetice Gabriella Salvete

1.6.2018 - redakce Babinet.cz

Dekorativní kosmetika Gabriella Salvete se v českých drogériích prvně objevila již na počátku 90. let. Věděli jste ale, že se jedná o ryze českou značku? Za vším hledejte jednoho „Čechoitala“, který se pustil do nelehkého úkolu – uspět v oblasti dekorativní kosmetiky mezi světovou konkurencí. A jak je vidět, podařilo se!

Česká značka s Italskou stopou

Značka Gabriella Salvete se po desetiletí zaslouženě těší velké oblibě dam a dívek, a to nejen v České republice, kde její produkty patří k vůbec nejprodávanějším. Zakladatel značky, Aleš Monteleone, jak se říká chytil příležitost za pačesy. V době, kdy značku zakládal, byla na trhu dekorativní kosmetika buď kvalitní, ale drahá, nebo cenově dostupná, ale složením ani z poloviny neodpovídala požadovaným standardům.

Díra na tuzemském trhu, kterou Gabriella Salvete dokonale vyplnila a spojila obojí dohromady, tedy kvalitu za rozumnou cenu. Ze dne na den se jméno značky nepodaří nikomu na trhu prosadit, ale s italským temperamentem na sebe první úspěchy nenechaly dlouho čekat. Byly to fenomenální, dlouhotrvající laky na nehty, dostupné v té době v ohromující škále barev, které se dodnes řadí mezi stálice a bestsellery značky.

Alternativa, která potěší nejen vaši peněženku

Nejen díky své nízké ceně, ale hlavně díky vysoké kvalitě, kterou se produkty značky Gabriella Salvete vyznačují, jsou důvody, že se tato dekorativní kosmetika prodává téměř sama. Aby si však značka i nadále udržela své místo na trhu, bylo nutné inovovat produkty a „omladit“ produktovou nabídku i pro mladší generaci zákaznic.

Nejnovější kolekce tužek na oči, laků na nehty či rtěnek se tak představují v trendy odstínech, po kterých ráda sáhne i nejedna uznávaná beauty blogerka. Matné rtěnky Dolcezza Matte Lipstick či máslové rtěnky v podobě tužky Chubby Lips nabízejí bohatou škálu odstínů, které lichotí půvabu žen, o rty pečují a zanechávají je jemné a hladké.

V portfóliu značky Gabriella Salvete naleznete vše, co potřebujete k bezchybnému každodennímu looku. Ať již sáhnete po make-upu, řasence, pudru, konturovací paletce nebo laku na nehty či očních stínech, Gabriella Salvete bude sázkou na jistotu, která nikdy nezklame vaše očekávání, ba vás naopak mile překvapí.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip