Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Něco na odkyselení organismu a lymfatický systém

Něco na odkyselení organismu a lymfatický systém

28.5.2018 - redakce Babinet.cz

Acidóza neboli překyselení organismu je označení pro poruchu acidobazické rovnováhy ve prospěch kyselin. To znamená, že je produkce kyselin zvýšena nebo naopak snížena produkce látek zásaditých či jejich zvýšená ztráta. Příčin může být celá řada. Sedavý způsob zaměstnání, stres, nevhodná skladba stravy, špatná voda, dýchání i znečištěné prostředí. Překyselený člověk je bez energie a často unavený, špatně spí, bolí ho svaly, hlava. Také ho mohou trápit ekzémy, zácpy nebo průjmy.

Když máme správnou zásadito-kyselou rovnováhu v organismu, nemůžeme vlastně onemocnět. Získáním rovnováhy kyselin a zásad si lze chronické choroby zlepšit, ale i vyléčit. Harmonie je prevencí proti virózám, bolení hlavy, zad, žaludku, proti všemu - i proti neustálé únavě." Překyselení organismu je v současném světě jedním z nejnebezpečnějších degenerativních zdravotních problémů vůbec. Když dodáme tělu málo zásaditých látek, odebírá si je poté z důvodů pudu sebezáchovy k přežití ze svých vnitřních zásob - například vápník z kostí, chrom ze slinivky atd. Je logické, že pak prvky chybí - a vznikají choroby jako jsou alergie, artrózy, ale i záněty až po rakoviny.

Udělejte si test a změřte si pH moči, která vám překyselení odhalí. Moč upozorňuje na překyselenou krev a první ranní moč může mít pod pH 7. Přes den by pak už měla mít minimálně pH 7.

Když máte v průběhu dne pH moči pod 7,  vaše zdraví je poškozeno nebo minimálně ohroženo. Ale pozor - pokud má moč naopak již od samého rána vysoké pH (7,4) může to znamenat, že ledviny špatně vylučují kyseliny. Acidóza působí až na buněčnou úroveň a jedna z možností, jak odbourávat kyseliny z organismu, je dodávat organismu zásadité látky. Správné minerály a stopové prvky nalezneme hlavně v zelenině nebo ve vhodných přírodních doplňcích.

Jedním takovým efektivním přírodním pomocníkem může být i moringa, které se říká „Zelený diamant“.

Čajová směs moringy s andělikou lékařskou vám pomůže v odkyselení, andělika navíc navozuje normální funkce žaludku, pomáhá udržovat rovnováhu pH v žaludku a podporuje obranyschopnost organismu a normální trávení.

Svízelový čaj s moringou vám pročistí ledviny, játra, slinivku  a slezinu od chorobných látek. Působí blahodárně na váš lymfatický systém.  Čaje jsou doplněny kapslemi s práškem z Moringy v BIO kvalitě, zrychlí váš metabolismus, dodají tělu potřebné živiny a zpomalí stárnutí buněk.

Cena balíčku 410 Kč

www.HERBandME.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip