Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Tip na stylový doplněk: Milujete tenisky? Pak si je můžete postavit i jako 3D puzzle!

Tip na stylový doplněk: Milujete tenisky? Pak si je můžete postavit i jako 3D puzzle!

16.4.2018 - redakce Babinet.cz

Populární 3D tenisky Ravensburger jsou geniálním spojením pro milovníky tenisek a skládání puzzle. Je to kousek, který by na pracovním stolku neměl chybět žádnému teenagerovi. Poslouží totiž také jako bezva stojánek na tužky či jiné drobnosti. Může se skládat podle motivu a nebo podle čísel na zadní straně plastových dílků. Počet dílků v balení 108. Doporučený věk 8+. Děti si procvičí prostorové vnímání, vnímání tvarů, jemnou motoriku a zručnost.

Od dubna Ravensburger obohacuje svojí úspěšnou kolekci o tři nové modely a to Galaxy, Union Jack a Podvodní svět. Vybrat si můžete podle toho, co vaše dítě nejvíce osloví. Kluci se nejspíš zakoukají do verze Galaxy, kde se ponoří do vesmírného světa plného vzdálených planet a galaxií, dívky zase zřejmě více zaujme podvodní svět s krásně barevnými obyvateli mořských hlubin. Pro ty, kteří rádi cestují nebo se jim líbí Union Jack je zde tento kultovní britský model. Doporučená maloobchodní cena všech modelů je 619 Kč.

 

 


 

O společnosti Ravensburger

Společnost Ravensburger je rodinná německá firma, která vznikla v roce 1883. Dnes Ravensburger nabízí širokou škálu kvalitních a kreativní dětských her, hlavolamů, vědeckých setů a především největší výběr 2D a 3D puzzle v Evropě. Výroba byla pro většinu typů produktů přesunuta do českého města Polička. Ravensburger klade již od počátku důraz na vysokou kvalitu veškerých výrobků. Puzzle si tak dokáží udržet svůj perfektní stav, i když je malé děti skládají stále znovu a znovu. Dětem i dospělým přináší Ravensburger zábavu a vzdělávání formou hry, současně také podporuje rodinnou pohodu a společně strávený čas. Hry a puzzle jsou vyvíjeny tak, aby zábavnou formou cílily na věkově odpovídající dovednosti dětí. Ravensburger věří, že brzké rozvíjení a stimulace myšlení u dětí pomáhá nejen vyvíjet jejich zvídavost, motorické a umělecké dovednosti, ale také dodává pocit uspokojení a radosti z dosaženého cíle. Ravensburger získal mnohokrát cenu od uznávaných institucí jako Parent’s Choice Foundation, Oppenheim Toy Portfolio nebo Family Fun.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip