Babinet.cz  /  Soutěže  /  Hrajte o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu, každý v hodnotě 1.260 Kč

Hrajte o 2 balení Bio-Aktivního INCA Collagenu, každý v hodnotě 1.260 Kč

19.3.2018 - redakce Babinet.cz

Věděli jste, že od 25. roku života se obsah kolagenu v těle snižuje a po 40. roce se netvoří už téměř vůbec? Bez kolagenu vznikají vrásky, celulitida, pokožka je suchá, ztrácí se lesk nehtů a vlasů a začíná nevyhnutelný proces stárnutí. Pro zachování zdravé a pružné pokožky bez vrásek je proto důležité jeho doplňování. Kolagen je kromě pokožky důležitou strukturální látkou kostí, kloubů, svalů, pojivové vaziva a šlach.

Na českém trhu je už etablovaná značka Inca Collagen, stoprocentní mořský kolagen s omlazujícími účinky. Právě kolagen je nejdůležitější bílkovinou v lidském těle. "Bílkovina mládí", jak se obvykle látka označuje, tvoří více než 30% bílkovin lidského organismu a až 70% bílkovin kůže. Inca Collagen je výjimečný kolagen, který ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken.

Díky své stavbě zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Jeho jedinečnost je v tom, že si zachovává i po jeho zpracování strukturu trojité šroubovice, tzv. helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Bio-Aktivní kolagen je nejvíce podobný lidskému kolagenu, snadno se vstřebává a má rychlý nástup účinku. Inca Collagen je vyvážený komplex bílkovin, které příznivě působí na lidský organismus.

Správnou odpověď najdete na www.incacollagen.cz

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Libor Pohanka - Želetice, Michaela Zemanová - Hustopeče

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další soutěže

Náš tip