Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Pozvánka: Užijte si pololetní prázdniny v GUDu

Pozvánka: Užijte si pololetní prázdniny v GUDu

25.1.2016 - redakce Babinet.cz

O pololetních prázdninách, v pátek 29. ledna, jsme pro děti prodloužili otevírací dobu od 10:00 do 18:00 hodin na výstavu Tajemství Čtyřlístku. A navíc jsme připravili GUD den s celodenním programem z cyklu "Zahrajem si divadlo”, v hlavních rolích: Fifinka, Myšpulín, Piňda a Bobík.

Série praštěných i poučných nebezpečí čeká naši povedenou čtveřici - nepovedený robot či nebezpečně se zmenšující pilulky. Dramatizace příhod VOLNĚ dle Davida Drábka, kterého napadlo zinscenovat Němečkův komiks pro děti. Součástí dílny je i prohlídka výstavy s novými interaktivním prvky. S sebou rekvizity všeho druhu, od natáček pro Fifinku po mikroskop pro Myšpulína. Záleží na vaší fantazii. Kostýmy vítány, stačí náznak. Těší se na vás lektorka Táňa Tobolová.

Termín: 29.1.
Čas: 10:00 až 16:00
Věk: 5 až 12 let 
​Cena: 750,- (sourozenecká sleva 650,-)
V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svatčiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí, rezervace předem na: tanka.t@seznam.cz

Interaktivní výstava Tajemství Čtyřlístku je od ledna doplněna o nové exponáty v Mišpulínově dílně určené pro malé vynálezce. Výstava byla zahájena na podzim 2015 při příležitosti vydání 600. čísla komiksu Čtyřlístek a je prodloužena do 21. 2.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz