Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Připravte si financování ještě před nákupem nemovitosti

Připravte si financování ještě před nákupem nemovitosti

29.7.2015 - redakce Babinet.cz

Bydlet ve vlastním? To je sen, který se vám může relativně jednoduše splnit. Úrokové sazby se v případě úvěrů na bydlení pohybují velice nízko,  a tak můžete mít svůj vlastní byt nebo dům, i když aktuálně nemáte k dispozici potřebné finance. Financování si navíc můžete zajistit ještě před započetím jednání s prodejci nemovitostí.

Pro co se ale rozhodnout – pro hypotéku nebo pro úvěr ze stavebního spoření? Modrá pyramida nabízí produkt, který vám výběr zjednoduší – Hypoúvěr. O co se jedná, jak funguje a kdo ho může získat?


Jak Hypoúvěr funguje?

Hypoúvěr je úvěr od Modré pyramidy, který kombinuje výhody hypotéky a úvěru ze stavebního spoření. Hypoúvěr je možné získat ještě před tím, než budete mít jasno v tom, jakou nemovitost si vlastně chcete pořídit. Díky tomu budete mít mnohem lepší pozici při jednání s prodejci nemovitostí – ať už se jedná o realitní kanceláře nebo přímé prodejce, všichni ocení, pokud budete mít k dispozici Hypoúvěr, protože tím bude zajištěn hladký průběh financování nákupu nemovitosti

Hypoúvěr má řadu dalších výhod. Kromě nízkých požadavků na příjmy klienta a výhodným úrokovým sazbám je Hypoúvěr oblíbený, díky tomu, že umožňuje mimořádné vklady a splátky bez sankcí.


Jak získat pohotovostní formu Hypoúvěru?

Pohotovostní formu zpracování Hypoúvěru, která vám umožní mít úvěr připravený ještě předtím, než budete vědět, jakou nemovitost si pořídíte, můžete získat v případě, že na účtu stavebního spoření dosáhnete hranice 10 000 korun. Pokud stavební spoření doposud nemáte, není problém si ho u Modré pyramidy rychle sjednat a potřebnou částku na účet vložit. Na cestě za zajištěním financování ještě před nákupem nemovitosti vám tak již nebude nic překážet.

Všichni o něčem sníme. A často se tyto sny týkají lepšího bydlení. S Hypoúvěrem od Modré pyramidy nyní můžete bydlet ve vlastním – snadno, rychle a levně. Stačí navštívit webové stránky www.modrapyramida.cz a projevit zájem o získání bližších informací.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz