Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Rozjeďte to na Den dětí v PALLADIU!

Rozjeďte to na Den dětí v PALLADIU!

15.5.2015 - redakce Babinet.cz

Tancují vaše děti rády? Hrají si na princezny nebo napodobují své oblíbené superhrdiny? Pak s nimi určitě zavítejte do PALLADIA, kde v rámci oslav Dne dětí budou probíhat tanečky s HONZOU ONDEREM a malování na obličej. Den dětí se slaví ve většině zemí světa, ale v různých dnech. Nejvíce států se však přiklání k datu 1. 6., čehož se držíme i my v České republice. První podnět k oslavě dětí dal již v roce 1920 turecký ochránce národních práv Mustafa Kemal, oficiálně se však Den dětí slaví od roku 1925. Připomínáme si tak každoročně důležitost práv a potřeb dětí, které představují naši budoucnost. Nejinak tomu bude i 1. června 2015 v PALLADIU, kde je pro malé návštěvníky připraven zábavný program a spousta slev.

DĚTSKÝ PROGRAM V NÁKUPNÍM CENTRU PALLADIUM

Zažijte s dětmi zábavný program v pondělí 1. června v PALLADIU a užijte si spoustu zajímavých slev a akcí. V patře –2 budou probíhat v 15, 16 a 17 hodin tanečky s HONZOU ONDEREM, dvojnásobným vítězem taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí, který se dětem věnuje například v pořadu pro Českou televizi s názvem Taneční hrátky s Honzou Onderem. Děti určitě potěší i spousta soutěží a malování na obličej, které bude v rámci programu probíhat.

SLEVY, SPECIÁLNÍ NABÍDKY A AKCE VYBRANÝCH PRODEJEN

Pro děti a rodiny s dětmi si PALLADIUM připravilo širokou nabídku slev a akcí ve vybraných prodejnách. Slevy najdete v obchodech Original Marines (50 % na kolekci Jaro 2015), Reno (20 % na dětskou obuv značky BAMA), WOJAS (20 %), COCCO accessories (30 % na vše mimo nové kolekce), MUSICLAND (10 % až 50 % na vybraný sortiment), OPTIQUE (20 % na dětské brýle), CRAFTHOLIC (10 %), Knihkupectví PALLADIUM (15 % na dětské knihy) či Burger King (15 % pro děti do 15 let). Mezi další doprovodné aktivity, které si prodejny pro návštěvníky připravily, patří například soutěže v prodejně Sparkys (střelnice Nerf o náboje zdarma, střelba s Nanostřílem o 100 Kč, závody s Fly Wheels) a malování na kelímky či vybarvování omalovánek u Funny Dany Frozen Yogurt. V rámci oslav Dne dětí se v PALLLADIU také budou rozdávat různé dárečky. Můžete se těšit na speciální nabídku v Tom Tailor, kde rodiny s dětmi dostanou ke každému nákupu klíčenku zdarma a dále dětskou tašku na přezůvky, v CK Neckermann obdržíte k nákupu dovolené LEGO v hodnotě 599 Kč a v Bubbleology získáte ke standardnímu nápoji malý dárek (náramek, placku nebo šňůrku na klíče).

Přijďte se do PALLADIA pobavit 1. 6. na Den dětí, využít mnoho speciálních slev a ještě k tomu získat za nákup nějaký hezký dáreček!

Více informací o akci na www.palladiumpraha.cz. Nezapomeňte PALLADIUM také sledovat na facebooku.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip