Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Mám silikonky

Mám silikonky

Gabina

Ahojky,

tak tě uklidnuji. Já jsem taky neviděla žádné fotky, byla jsem jednou na konzultaci. Tam mi řekl doktor, že bude řez pod prsem a že víc než 240ml mi nedá. Mám to pod svalem.

No asi tohle všechno jsem věděla. Anikoncepci nemůžeš brát, když tam jdeš, a nesmíš mít menstruaci. Je dobré ji vynechat co nejdříve. Ale já se přiznávám, já ji brala ještě den před operací, abych to nedostala. Měla jsem to tak nějak nahnutý, ale dobrý, nikomu jsem nic neřekla. No já nevim, kdy tam jdeš, v den operace? Já tam byla den předem, dělali mi ještě nějáký vyšetření. Musíš jíst už ted hodně vitamínů, to mi teda doktor řekl. Jinak já taky ten implantát neviděla.

No v den operace ti dají stahovaci nadkolenky a andělíčka oblek. Na sál jsem šla sama po svejch. Tam mě položili na nějáký lehátko a píchli mi injekci do zadku a pak do ruky na narkózu. Pak mě doktor předkreslil fiksou a ještě se mě zeptal, jestli to chci pod sval nebo pod žlázu, že to prej zaleží na mně. Tak nakonec jsem řekla pod sval, tam to víc drží a je to víc chraněný. No pak mě odvezli na sál to už jsem chtěla utéct, fakt hrozně jsem se bála. Naštěstí mi píchli už narkózu a spala jsem.

Pak mě po operaci budili na sále, to jsem trochu kašlala a pak mě převezli na sál a to jsem spala a bolest necítila. Pak jsem se asi po třech hodinách probudila, měla jsem celou hruď obvázanou. A nemohla jsem si sednout sama, to je jasný tak mě sestřička nadzvedla a šla jsem na záchod. Měla jsem dvě bandasky dreny s prsou ty trochu tlačily. No nemohla jsem se vůbec pořádně narovnat. Jako bolelo to, ale sestřičky dávají injekce do zadku na bolest, já ji brala třikrát denně a fakt to zabíralo, tak to se dalo tu bolest vydržet.

To dost zklidní a hlavně já furt spala. Bolest jako řezala a píchala, ale to se dá. To vstávání je horší, sama se první dny nesedneš, ale už pak po pár dvou dnech jo. Sestřicky mě zvedali, i když říkali, že už bych měla sama. No tak pak už jsem sama si sedla, dobrý. Nejhorší je, když třeba budeš furt jen ležet, to ztuhne, a jak se zvednes, tak to trochu bolí... Tak já se snažila co nejvíce chodit a sedět. Já spala asi 3týdny jen na zádech a vsedě je dobrý si podložit polštář, já mam tři, haha. No jinak nevim, kdy tě pustí, mě tam nechali ještě TŘI DNY po operaci, ale to se mě ptali, jestli tam chci ještě být. No já chtěla, protože tam dávali ty injekce na bolest a na spaní. Pak jsem jela domu a dostala jsem prášky jen na bolest a to už šlo. Jak vytáhnou ty dreny, tak se uleví. Já jsem si sehnala prášky na spaní, to je asi dobrej nápad, doktor mi je nenapsal, ale sehnala jsem si, protože jsem chtěla spát v noci a nebudit se a to bylo náhodou dobrý, to všem říkám, to se aspoň vyspíš.

Já je brala asi týden po operaci a pak už ne. Den ode dne je to lepší.T ed jsem 4 týdny po operaci a můžu skoro vše, akorád nežehlim a neřídim, no nic moc namáhavého. A už mě to vůbec neboli, už spim i na břiše. Já měla asi pulky, nevim jestli jsem ti posílala foto, a teď mám asi dvojky, klidně bych to brala ještě větší, ale to mi nechtel udělat, mam 240ml.

A ty jsi na tom jak? Jestli máš ještě nějáké konkrétní otázky, tak napiš. Jo implantátu je dost víc značek, kulaté a kapkové. Já mám kulaté. Podle toho asi stojí i ta operace. Mě stála 40t, ale já byla v normální nemocnici, kam dojíždí plastik, víš. Tak napiš a neboj se, když jsem to vydržela já, tak každej, já jsem cíťa, haha

Tak papa...

Máte vlastní podobnou zkušenost? Chcete se s ní podělit s ostatními? Napište nám svůj příběh a pošlete ho do redakce na info@babinet.cz. Třeba zrovna Váš příběh pomůže jiné ženě v podobné situaci, kterou jste řešila nedávno Vy.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip