Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Umělecká kadeřnictví Frédéric MORÉNO

Umělecká kadeřnictví Frédéric MORÉNO

Redakce Babinet

Kdo touží po dokonalém, moderním a vzdušném účesu, bude mít brzy příležitost si jej pořídit. Francouzská firma exkluzivních kadeřnických salónů Frédéric MORÉNO vstupuje na český trh.

Frédéric MORÉNO je variantou luxusních kadeřnictví DESSANGE Paris. Dává velký prostor kreativitě, aniž by se na chvíli přestal zajímat o to, co se děje ve světě kadeřnictví. Díky oddanosti svému řemeslu vtiskuje tento umělec každému účesu, ať už tradičnímu nebo modernímu, něco osobního. Vášeň pro umělecké kadeřnictví rovněž prostupuje ovzduší salonů, kde se kvalitní služby snoubí s přátelskou atmosférou. Salony Frédéric MORÉNO mají velký zájem na tom, aby se v nich každý cítil pohodlně. Vytkly si jasné cíle, pokud jde o kvalitu, komfort a estetiku. Snaží se, aby nabízely skvělé služby a přitom zůstaly cenově dostupné.

Salon je prostorný a světlý, s důrazem na přítomnost zeleně a květin. Vše doplňují originální artefakty se symbolickou hodnotou – kulatá okénka a totemy. Design spojený se značkou Frédéric MORÉNO poznáte snadno podle působivé kombinace dřeva a kovu.

Komfort je zaručen: klimatizace, snadný pohyb po salonu a kvalitní vybavení přispívají k pocitu pohodlí, který je neodmyslitelnou součástí salonů Frédéric MORÉNO.

Počet salonů ve Francii stále stoupá, značka Frédéric MORÉNO zaujímá čelné místo v oblasti Rhône-Alpes a řadí se k hlavním kadeřnickým značkám ve Francii.

A kdo stojí za uměleckým vedením?

Je to francouyský specialista Jean-Philippe FARRUGIA, který se může pochlubit výmluvným životopisem.

Již jako mladý na sebe upozornil svými uměleckými kvalitami a brzy se stal „studiovým“ kadeřníkem. Později spojil své jméno se značkou Frédéric MORÉNO, kde školil personál a zastával funkci uměleckého ředitele.

Byl přizván na nejprestižnější fóra, jakými jsou Show Prestige et Création v Cirque d’hiver či hlavní sál přehlídky Mondial Coiffure Beauté. Díky svým jedinečným kolekcím zanechává Jean-Philippe FARRUGIA na image značky Frédéric MORÉNO nesmazatelnou pečeť.

Jean-Philippe FARRUGIA denně sdílí svou vášeň pro účesy a svou technickou zručnost se spolupracovníky značky Frédéric MORÉNO v rámci pravidelných školení.

Nyní budeme mít brzy možnost přesvědčit se o jeho kvalitách i v českém prostředí.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip