Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Odpovědi na intimní otázky

Odpovědi na intimní otázky

Jana Šulcová

Informovanost v oblasti sexu a intimního života je dnes daleko lepší, než byla před několika lety, ale stále ne nedostatečná. Víme všechno o své ženské anatomii? Stále hledáme odpovědi na intimní otázky. Mnohdy nám je není schopna zodpovědět ani matka, či někdo blízký, nebo se na ně stydíme zeptat. Je pro nás obtížné poznávat své tělo, když neznáme odpovědi. Odpovědi na intimní otázky nalezneme v knize Vagina – manuál pro majitelky.

Tato kniha je přehledný slabikář, okořeněný příběhy od gynekologa z první linie, zpracovaný pohledem svobodné velkoměstské ženy. Je to intimní rádce od lékařky pro ženy všech věkových kategorií – odpovědi na otázky, na které se nezeptáte ani své nejlepší přítelkyně – mnoho praktických rad, otevřený přístup – prevence a pomoc pro vaše zdraví.

Knihu s názvem Vagina – manuál pro majitelky napsala Carol Livotiová a Elizabeth Toppová, vydalo nakladatelství Smart Press ve spolupráci s nakladatelstvím Grada v roce 2005.

Ukázka:

Zápach a vlhkost k pochvě patří, ale jako u mnoha jiných věcí se snažíte o vyladění něčeho, co bylo dokonalé už na začátku, a riskujete, že dopadnete mnohem hůř, než jste začaly. Jak už to v byznysu bývá, lidé z reklamy pro hygienický průmysl pracovali apracují velmi tvrdě na tom, abyste znejistěly tak, že pocítíte potřebu něco se svou vagínou udělat, což bude možná znamenat, že si koupíte právě jejich produkt. Nejlepší věc, kterou můžete učinit, je, že se nenecháte znejistit. Zapomeňte na výplach - je zbytečný a může nadělat problémy tam, kde dosud žádné nebyly...

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz