Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Malá dáma s velkým hlasem

Malá dáma s velkým hlasem

Redakce Babinet

Jen postavou malá dáma s velkým hlasem a srdcem je tady VĚRA ŠPINAROVÁ se sadou úplně nových hitů! Soulové základy, cit pro silné balady, rocková energie, popová přitažlivost a velká melodická síla, to jsou přednosti, které Věra Špinarová předvádí v plné parádě i na tomto albu.

Posílena značným ohlasem její loňské, prodejem již dávno zlaté supraphonské kompilace, přesvědčena úspěchem koncertů i televizních vystoupení, kde mnohem mladším kolegům dokonale vytřela zrak nasazením, profesionalitou i nepředstíranou přirozeností, teď konečně přichází s původním novinkovým repertoárem.

Na tuctu tracků, stylově natočených v rockově proslulém ostravském studiu Citrón, uslyšíte její staronovou kapelu Special, hrající písničky z dílny kytaristy Civopulose, ale také Věřina syna Adama či jejího dlouholetého obdivovatele, arakainovského Aleše Brichty. Na album přispěli také Jaroslav Wykrent, Pavel Vrba nebo Petr Šiška, tedy lidé, kteří mají po letech přátelství se zpěvačkou opravdové právo a nepochybnou schopnost napsat tóny i slova přesně pro ni, nikoli na pouhou objednávku.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz