Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Brněnská premiéra divadelního představení Bláznivý Petříček s Tatianou Vilhelmovou a Vojtěchem Dykem

Brněnská premiéra divadelního představení Bláznivý Petříček s Tatianou Vilhelmovou a Vojtěchem Dykem

11.4.2014 - redakce Babinet.cz

Originální divadelní hru na film s názvem Bláznivý Petříček čeká brněnská premiéra! Herecká dvojice Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk připravila jedinečné představení gangsterské pohádky, kterou budou moci diváci shlédnout 12. června 2014 v 19:30 v nově otevřeném SONO Centru v Brně.

Gangsterská pohádka podle stejnojmenného filmu s J. P. Belmondem je o mladém znuděném muži a krásné teroristce, kteří na útěku před policií a vlastními rodinami nacházejí ten nejvražednější cit - lásku. Ferdinand a Marianne se do sebe zamilují a rozhodnou se utéct svým dosavadním životům.

Cestou se však dopustí několika vražd, jsou nuceni se skrývat před policií, ale svým útěkem se netrápí. Cestou prožívají nejrůznější komické i tragické momenty, které je dovedou k cíli jejich cesty. Výprava představení je koncipovaná jako starý filmový ateliér, kterému dominuje automobil s využitím zadních projekcí. Představení doprovází původní projekce natočené v Maroku, původní scénická hudba Romana Holého  a také 3 písně v podání Tatiany Vilhelmové a Vojtěcha Dyka.

scénář a režie: PETER SERGE BUTKO

hudba: ROMAN HOLÝ

texty písní:  MAREK DOUBRAVA

Divadelní hra na film Bláznivý Petříček je nebývale úspěšná a již více než tři roky jsou veškerá její představení v Pražském divadle La Fabrika zcela vyprodaná.

Brněnská premiéra proběhne ve čtvrtek 12. června v 19:30 v SONO Centru (Veveří 2832/115, Brno). Jedná se zároveň jediné představení v Brně. Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketstream, tedy i v kamenných předprodejích Indies (Poštovská 2), Student Agency (DPL – Náměstí Svobody) nebo TIC Brno (Radnická 2). Kromě běžných vstupenek je možné zakoupit i vstupenky do VIP sekce, kde bude pro návštěvníky připraveno malé občerstvení.

PŘEDPRODEJ JIŽ BYL ZAHÁJEN.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz