Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte skvělá vína z rodinného vinařství Komarov

Vyhrajte skvělá vína z rodinného vinařství Komarov

6.6.2013 - redakce Babinet.cz

Vinařství Komarov bylo založeno v roce 1997. Hospodaří na necelých šesti hektarech vlastních vinic. Vinice jsou ve vinařské oblasti brněnské, vinařské obci Ivančice a ve vinařských tratích Pod Jakubem.

Odrůdy pro bílá vína jsou Muller-Thurgau, Chardonnay a Sauvignon. Pro červená Svatovavřinecké, Neronet a Rulandské Modré.

V dnešní době se ve vinařství vyrábějí dvě řady vín. Jedna se vyznačuje vůněmi tohoto koutu Moravy s mnoha vůněmi starých dobrých odrůd s plnou hutnou chutí postaru vyrobeného vína, které je po dosažení sudové zralosti plněno do lahví a které může dlouho zrát v zákoutích a hráních dobrého archívního sklepa.

Druhá řada je řada vín tzv. moderních. Jsou to vína pro konzumenty, kteří mají rádi ve víně exotické vůně ovoce nebo koření. Jsou to vína často s malým zbytkem cukru, který podtrhuje ovocnou složku chutě i vůně těchto vín.

Vína z tohoto vinařství můžete zakoupit na www.vinokomarov.cz.

Sklep tohoto vinařství se nachází v Ivančicích přímo na náměstí. Nad sklepem je situována malá vinárna s možností posezení i pořádání menších oslav a degustačních akcí.

A motto vinařství? "Naším cílem je produkovat slušná, zajímavá a cenově přijatelná vína, vyrobená šetrným způsobem ke konzumentovi i k přírodě."

Šest vylosovaných výherců obdrží láhev vína Svatovavřinecké 2011 - Pozdní sběr, plněné vinohradníkem. Odpovědi hledejte na www.vinokomarov.cz.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

damicka
2.11.2013 07:48

Kdy se dozvíme výherce souteže?

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip