Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte robotický vysavač iRobot Roomba 760

Vyhrajte robotický vysavač iRobot Roomba 760

20.5.2013 - redakce Babinet.cz

DOST BYLO VYSÁVÁNÍ. Snily o tom celé generace mužů i žen na celém světě. Robot, který vysává. Marně. Díky značce iRobot se stal tento sen realitou. A s novou Roombou realitou ještě krásnější.


Každý to má trochu jinak. Někdo domácí práce k smrti nesnáší, považuje všechno to utírání prachu, čištění podlah a umyvadel za neskutečnou otravu a úkol hraničící s omezováním osobní svobody. V takovém případě nastupuje profesionální placená síla, jež ručí za hygienickou čistotu vaší domácnosti vlastním krkem. Někomu naopak domácí úklid nevadí, někdo se v něm vyžívá a někdo dokonce v jeho průběhu relaxuje. Ať už to máte s úklidem jakkoliv, značka iRobot za vámi přichází s neodolatelnou nabídkou.

Vykašlete se na vysávání, naše Roomba 760 to udělá za vás.

Robotický vysavač iRobot Roomba aktuálně řádí ve více než 9.000.000 domácnostech. Roomba 760 je hezká, chytrá, efektivní a dokáže váš dům či byt zbavit nečistot ve chvíli, kdy zrovna pracujete, sportujete nebo si užíváte společných chvil s rodinou. Roomba 760 je ideální do domácností se zvířaty a přijíždí s celou řadou inovací, například novou pohyblivou čistící hlavou, dvěma HEPA filtry, systémem ANTITANGLE, více senzory a tak dále. Chcete-li se přesvědčit o úžasných schopnostech nové Roomby osobně, máte možnost navštívit některého z prodejců iRobot. Seznam autorizovaných prodejců najdete na www.irobot.cz.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte tento robotický vysavač.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Martina Tomášková - Broumy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip