Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Novinka na trhu - gelové laky ORLY

Novinka na trhu - gelové laky ORLY

10.5.2013 - redakce Babinet.cz

Nemáte čas navštěvovat salon a chcete dosáhnout luxusní manikúry s aplikací gel laků s profesionálním vzhledem doma? Vyzkoušejte gelové laky Orly Smartgels. Budete mít krásné a upravené ruce až 3 týdny. Startovací sada obsahuje vše co je potřeba k aplikaci i odstranění. Všechny produkty je možno koupit i jednotlivě včetně barevných gel laků. Vybírat můžete ze 16 barevných odstínů gelových laků SMARTgels. Zapotřebí je k práci primer, base+top 2v1, barevný gel lak, Cuticle oil a UV nebo led lampa.

Vše můžete zakoupit na www.orlynehty.cz nebo ve vybraných parfumeriích Sephora.

Orly je jednou z hlavních společností v oblasti přírodní péče o nehty. Je to přírodní nehtová kosmetika, která neobsahuje žádné toxické látky. Orly založil Jeff Pink v roce 1975. Jeho přáním bylo zdokonalit a nabídnout svým zákazníkům co nejvíce produktů pro přírodní péči o nehty. Sídlo firmy je v Los Angeles, USA a má více než 35letou tradici. Orly je známá značka po celém světě. Nabízí širokou škálu krásných barevných odstínů a více než 27 druhů péče o nehty. Jeff Pink jako první vytvořil francouzskou manikúru pro filmové a televizní hvězdy. Už od roku 1975 Orly používají různé celebrity, např. Madonna, Cher, Barbara Streisand, Hilary Duff, Ashley Judd a mnoho dalších.

Orly má celosvětově patentovaný uzávěr (Gripper Cap) navržený v Itálii umožňující jednoduché otevírání a velmi snadnou aplikaci laku. Trendem jsou přírodní, krásné, zdravé a upravené nehty. To vše vám mohou nabídnout produkty Orly.


Laky:

Laky Orly jsou známé po celém světě svými krásnými odstíny, vysokou odolností a přírodní bází.

Luxusní laky na nehty Orly na přírodní bázi bez toxických látek.

JE DOKÁZÁNO, že v kombinaci s péčí Orly vám vydrží lakování až 14 dní.

• neobsahují toluen, formaldehyd ani dibutylftalát

• nabízí přes 150 druhů barevných odstínů

• sezónní módní a barevné kolekce několikrát do roka

• různé typy stojanů na laky a péči

• 3 druhy velikostí: 5 ml, 15 ml, 18 ml


Péče:

Orly nabízí více než 27 druhů přírodní nehtové péče.

Péče o nehty je velice důležitá pro růst krásných, zdravých a pevných nehtů. Péče je ve 3 velikostech - 9 ml, 18 ml, 120 ml.


Orly nabízí:

• 5 produktů pro péči o kůžičku a nehtové lůžko

• 5 produktů péčí o křehké, lámavé, tenké, štěpící se, suché a poškozené nehty

• 3 základní vrstvy pod lak a pro dobrou přilnavost laku (base coats)

• 5 produktů pro dlouhotrvající ochranu laku (top coats)

• 4 produkty pro rychlé schnutí (top coats)

• 5 produktů speciálních péčí.


Gel laky GEL FX:

Úžasný gelový systém jako jediný na přírodní bázi plný vitaminů pro dlouhotrvající manikúru, který neničí nehty.

• zdravé a upravené nehty déle než 3 týdny

• 32 barevných odstínů

• jedinečné složení pro výživu, pevné nehty, stálost a lesk

• obsahují vitaminy A, E a B5

• jednoduché odstranění

Proč lepit umělé tipy a ničit klientkám přírodní nehty, když jim můžete aplikovat trvanlivé gelové laky? Známá značka nehtové kosmetiky ORLY uvedla v letošním roce na profesionální trh nové gelové laky GEL FX vyrobené na přírodní bázi. Mají jedinečné  složení, dodávající nehtům výživu, včetně infuze vitaminů A, E a B5,  pevnost a zaručují dlouhodobou perfektní úpravu. Aplikují se jako lak, vytvrzují v UV lampě a aplikace je hotová během 20 až 30 minut (záleží na tom, jak dlouho vám bude trvat úprava přírodních nehtů před samotnou aplikací) – stihnete tedy během dne obsloužit více klientek. Gelové laky jsou k dispozici ve 32 odstínech vybraných z nejúspěšnějších barev laků Orly. Jsou stálé a lesklé, vydrží v perfektním stavu déle než 15 dní. Gelové laky se snadno aplikují a jednoduše odstraňují speciálním odstraňovačem. Nehty nejsou po odstranění gel laku vůbec poničené, ale naopak vyživené a pevné.

Orly gelové laky se liší od ostatních gel-laků na trhu tím, že jsou vyrobené na přírodní bázi a nehty nejen krášlí, ale i vyživují. Po odstranění gelového laku jsou přírodní nehty pevné a dlouhé. Řada klientek tak po nějaké době používání zjistí, že jim poprvé v životě narostly dlouhé nehty.

Největší novinkou jsou gelové laky. Nový gelový systém GEL FX je opět založený na přírodní bázi, čímž se liší od podobných produktů jiných značek. Obsahuje vitaminy A, E a B5, takže nehty nejen chrání, ale také vyživuje. Aplikuje se stejně snadno jako lak, ale vydrží až 15 dní bez poškrábání a odlupování. Nehty jsou krásné upravené, zdravé a pevné. V nabídce je 32 nádherných barevných odstínů. Před aplikací se nehty nepilují, nejprve se nanáší primer, pak základní gel-base coat, barevný gel lak a na závěr vrchní gel-top coat. Každá vrstva se vytvrzuje v UV nebo LED lampě.

Vše můžete zakoupit na www.orlynehty.cz nebo ve vybraných parfumeriích Sephora.

Pojďte si s námi zasoutěžit a vyhrajte set pro manikúru s gel laky Orly.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip