Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte intenzivní regenerační a omlazující MATRIX sérum!

Vyhrajte intenzivní regenerační a omlazující MATRIX sérum!

27.11.2012 - redakce Babinet.cz

Nedělejte si už vrásky kvůli vráskám!
Dopřejte si intenzivní regenerační a omlazující MATRIX sérum!


Vánoční svátky, sníh a pohoda v rodinném kruhu se pomalu ale jistě blíží. O sněhové nadílce si můžeme nechat zatím jenom zdát, a tak nám nezbývá nic než trpělivě čekat. S tímto obdobím souvisí i časté nachlazení, chřipky a další podzimní nemoci našich ratolestí. Pokud se k tomu přidá ještě noční vstávání, podávání léků či kapek na kašel, nejen naše tělo, ale i pleť vypadá unavená, bez jasu a jakoby bez života. LABORATOIRE BIODERMA přináší řešení v podobě produktu MATRICIANE SÉRUM. Intenzivní regenerační a omlazující matrix sérum. Obnovuje pevnost a pružnost pleti, rozjasňuje a omlazuje pleť. Sérum je vhodné používat v kombinaci s ostatními přípravky řady Matriciane, protože umocňuje a prodlužuje jejich účinek. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější.

JAKO JEDINÍ PUSOBÍME AŽ NA ÚROVNI DERMIS.

MATRICIANE SÉRUM obsahuje patentovaný komplex 63 účinných, tělu vlastních látek díky unikátnímu patentu MATRICIUM®. Tyto látky vytvoří optimální buněčné prostředí pro skutečně hloubkovou regeneraci buněk. Buňky potřebují základní látky pro svou obnovu, růst a množení. Během toho, jak naše tělo stárne, se tyto látky postupně vyčerpávají, což se na pokožce může projevit prvními vráskami. Matricium je jako „živá voda“, která buňky opět nastartuje k jejich přirozené činnosti. Pro dosažení komplexního účinku jsou v séru obsaženy látky podporující tvorbu energie pro buněčné fungování, dále látky udržující elasticitu dermis a antioxidační látky. Vaše pokožka bude posílená, revitalizovaná, získává zpět svoji původní schopnost regenerace a přirozený jas.

Pokud jste i Vy mladá žena, která chce mít krásnou pleť „plnou života“, navštivte www.matriciane.cz, kde můžete získat svůj první MATRIX BEAUTY SET ZDARMA!

LABORATOIRE BIODERMA

POMÁHÁME POKOŽCE OBNOVIT JEJÍ PŘIROZENÉ MECHANISMY

Tři z vás, které správně odpoví na naši otázku získají Matriciane sérum.

Nápověda na www.matriciane.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip