Babinet.cz  /  Magazín  /  Zeptejte se mužů  /  Zeptejte se mužů

Zeptejte se mužů

Ondřej Rybín

Silvie se ptá:

Ahoj, chtela bych se zeptat, co ocekavas prave ty od sve polovicky a jaky by jsi byl ty, kdyby jsi se narodil zenou, vzal by jsi si za partnera sebe?

Jejda, to je otázečka. Já vlastně ani nevím. Být ženou na pár dní, to bych moc chtěl. Aspoň tak měsíc aspoň, abych mohl poznat ženství ze všecn příjemných (svádění muži) i nepříjemných (každá žena ví) stránek. Ale sebe bych si asi nevzal. Kdybych měl v té ženské hlavě pořád mužské myšlení, asi bych začal býti na ženy. A asi už vím, kterou bych sváděl. Ona naštěstí internet nemá, takže klidně můžu prozradit, že je to strašně fajn "baba", u které je v můj neprospěch pouze její sexualní orientace. Mimochodem.. každý chlap si sebe již vzal... a kdo tvrdí opak, kecá. Takže to jsem odpověděl na druhou část otázky. A co bych očekával od své polovičky? Jejda, to je těžké, to se nedá tak snadno říci. To se musí potkat, najít... nemám jasnou představu. Ale podle svého života jsem asi nějak zaměřen na blondýnky s humanitárním vzděláním a pro mě špatným znamením blížence.. budu to muset zmenit. Kdysi jsem tu ale jž psal, která slečna je pro mě ideál.. takže hledejte:-))

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz