Babinet.cz  /  Magazín  /  Zeptejte se mužů  /  Zeptejte se mužů

Zeptejte se mužů

Honza

Renka se ptá:

Myslíte si, že když u filmu nebo i jiného pořadu (např. dokument Předčasná úmrtí) brečím, že jsem "vadná"? Můj manžel vždycky kroutí hlavou a nebo se mi směje. Vím, že takových je nás víc co nás všechno dojímá, ale muži v našem okolí to nějak nechápou. Co Vy na to?

Mila Renko, musím tě ujistit, že vadná určitě nejsi. Je obecně známo, že muži jsou méně citliví než ženy a je jen otázkou zvyku jak přecitlivělost vnímají. Třeba moje máma je v tomhle stejná jako ty. Brečí u filmů, když někdo umře atd. Teď jsem např. jel navštívit na víkend a náš pes (labrador Oskar) našel 4 koťata opuštěné a v tlamě je všechny nanosil k nám domů. Tak se jich máma ujala. Bylo ale jasné, že si je nemůžeme všechny nechat, že je tedy musíme rozdat. Tak zavolala pár známým jestli by nechtěli kotě a někdo chtěl. Když jim to kotě dávala, tak potom několik hodin brečela, že už ho nikdy neuvidí. Ujišťuji tě Renko, že téhl vlastnosti si naopak vážím, je to daleko horší než opak - být téměř bezcitná.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz