Rozchod s manželem! Jsem v 8 měsíci těhotenství!

18.10.2018 - redakce Babinet.cz

Nikdy bych neřekla, že se právě mně stane zrovna to, co odehrálo před pár měsíci. S mým mužem jsme vždy měli jasno v tom, že chceme děti....

Zpět na článek

Vaše názory

WTH
18.10.2018 15:51

Drobnym podvodem? To je totalni ztrata duvery. Zavrel bych takovou zenskou za znasilneni. Ackoliv chapu, ze mimco chtela, tak to mela resit jinym zpusobem, pocitam, ze rozchod a nalezeni partnera se stejnym pranim. Tohle me vzdy rozpaluje dobela, naproste zneuziti situace, v podstate znasilneni. Proste "ja jsem chtela a tak to bude" Shori v pekle.

ijaku
19.10.2018 08:15

pro WTH: Znásilnění? A on to nedělal dobrovolně?? Chlap bude držet vždycky při chlapovi. Takového chlapa bych zpátky nechtěla!

LadyL*
19.10.2018 13:38

Jsem ženská, ale přijde mi to taky jako totální podvod a důvod k rozvodu. Nehledě na to, že ta ženská sama píše, že přestala mít zájem o svýho muže, přestala s ním sdílet jakékoli činnosti, nezajímala se o něj a spát s nim chtěla jenom proto, aby měla dítě... Dost smutné. Jak se asi její muž měl cítit??! Továrna na děti a peníze, jinak tě nepotřebuju? Nikdy bych svého natolik neponížila... a dítě má vzniknout z lásky a touhy obou, je štěstí vědět, že teď to je doopravdy a ten moment si užít... a ne, že jeden bude v bezvědomí a nepamatuje si, co dělal.. no konec prostě.

kalupinka
20.10.2018 09:13

Spousta žen se během mateřství musí vyrovnat s rozchodem, protože manžel, otec dítěte nebo partner se tak rozhodne, nebo se tak rozhodne ona sama. Řeknu to drsně, Vy to prostě máte za sebou už před narozením děcka. Měli jste s manželem jiné priority, on chtěl hlavně podnikat a Vy jste hlavně chtěla to děcko. Oba máte, oč jste usilovali. Neměli byste se navzájem obviňovat. Situaci jste v podstatě vyvolala Vy sama, tak si nestěžujte a snažte se hlavně, abyste byla v pořádku pro Vaše dítě. Ono totiž za nic nemůže. Zaslouží si klidnou vyrovnanou a zdravou mámu, která je na jeho příchod dobře připravená. Nejste první ani poslední. Buďte ráda, že po finanční stránce na tom nebudete nejhůř. Nikde totiž není psáno, že Váš manžel jako otec bude v příštích vztazích úspěšný. Třeba ani nenajde partnerku a mámu svých dalších dětí pro celý život, třeba už žádné děti chtít s nikým mít nebude, takže nakonec může být rád za potomka, kterého bude mít s Vámi. A mezi námi, přiznávat jste se asi neměla, jen to Vaši situaci zhoršilo. Kdyby chtěl, mohl by se s Vámi soudit a kdyby chtěl, bude Vám dávat na Vás i dítě minimum, aby Vás vytrestal. Proto opakuji, když už to takhle dopadlo, buďte aspoň ráda, že na tom budete finančně líp, než jsou mnohé matky samoživitelky. Ať jako rozvedená, nebo nadále manželka, která s mužem ve společné domácnosti žít nebude. V klidu se pak budete moci soustředit na péči o dítě, aniž byste přemýšlela, jak vyjdete do konce měsíce s penězi. A dodatek za mě: Jako chlap bych tohle tedy taky viděla jako podraz.

Šlojmo
23.10.2018 09:32

Nedivím se, že odešel. A divila bych se, kdyby se vrátil.

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip