Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a nalaďte se na letní lásku s Romantickou dárkovou sadou vonných olejů Bugala

Soutěžte a nalaďte se na letní lásku s Romantickou dárkovou sadou vonných olejů Bugala

10.6.2024 - redakce Babinet.cz

Léto je na dohled a s tím se pojí i všudypřítomná romantika, která ke krásnému letnímu období neodmyslitelně patří. Voda, sluníčko, tanec, láska… Víte, co vám ale ještě víc pomůže zapomenout na každodenní rutinu všedních dnů? Přimícháte-li do tohoto letního koktejlu i špetku nádherných vůní.

Romantická dárková sada tří vonných olejů od rodinné firmy Bugala vám pomůže naladit se na letní lásku a získat ji. Vonné oleje Z lásky pro tebe, Romance a Královna noci vtisknou lásku do každého okamžiku vašeho dne. Vonné oleje Bugala jsou k dostání na internetových stránkách www.kvalitniesence.cz a ve vybraných obchodech a květinářstvích. 

1. Vonný olej Z lásky pro tebe je dokonalou harmonií sladkého ovoce, květinové něžnosti a jemného dřevitého tónu. A jak projevit lásku beze slov? Je mnoho způsobů, ale s naším olejíčkem můžete lásku vyjádřit nádhernou vůní. K projevu lásky totiž nepotřebujete slova. Ty nejhlubší emoce a city můžete projevit i skrze blahodárnou aromaterapii. „Láska je ve vzduchu“ není jen prázdný pojem, stačí jen přičichnout a uvidíte sami. 

2. Vonný olej Romance je jedinečnou směsí vůní, která vás zavede do světa romantiky a vášně. Není to jen pouhá vůně, je to cesta do samého srdce lásky. S jemným dotekem hrušky, bergamotu a zelené mandarinky se otevírá první kapitola této vůně, která probudí k životu vaše smysly. Na svěží esence navazují melodické tóny jasmínu, pomerančových květů a irisu, jež dodávají této vonné kompozici hloubku a smyslnost. Na závěr se objevuje teplé objetí tonky, ambry a mošusu, což vám poskytne plnou náruč nekonečné romantiky. Ponořte se do světa romantiky a představte si, že vstupujete do prostor, kde je každý nádech projevem lásky.

3. Vonný olej Královna noci vás zahalí do tajemné květinové vůně a zhmotní vám vaše sny. Jemná ovocná a mošusová vůně vtiskne domovu tajemství a smyslnost. Vonný olej Královna noci je vznešenou a záhadnou vůní, je esencí krásy a elegance. Nechte se unést do nočního světa, kde vaše sny budou realitou. 

Vonné oleje lze využít k inhalaci. Nepoužívejte na pokožku neředěný olej, není určený k vnitřnímu užití.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás vyhraje sadu vonných olejů Bugala!

Odpověď na otázku naleznete na www.kvalitniesence.cz

Soutěž probíhá od 10. 6. do 25. 6. 2024
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Rodinná firma Bugala, výrobce vonných olejů, se pyšní téměř:

patnáctiletou tradicí

dvacetiletou tradicí

třicetiletou tradicí

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz