Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o originální panenku Chou Chou od Zapf Creation

Soutěžte o originální panenku Chou Chou od Zapf Creation

3.6.2024 - redakce Babinet.cz

Panenka Chou Chou je nová roztomilá a veselá panenka v osobitém stylu, která děti nadchne svýma pohyblivýma očima i řadou zvuků, které vydává. Už na první pohled upoutá atypickým, veselým až animovaným vzhledem, ale i nespočtem zábavných funkcí. Chou Chou má velké pohyblivé oči, které se volně pohybují ze strany na stranu, oblečena je v barevném tričku s potiskem zvířátka a pestrých kraťasech a na hlavě má barevnou čepičku, která jí v noci slouží jako maska na spaní.

Hru dětem navíc zpestří celou škálou zvuků, které vydává, jako je například smích, zvuk sání při pití z lahvičky nebo při vložení dudlíku do úst či spokojeného spánku při houpání panenky. Potěší i její velikost, která je krásných 30 cm a pohyblivost, kdy dovede sedět i stát, a dokonce otáčet hlavou.

Děti navíc k Chou Chou v balení získají i barevnou lahvičku na pití a pyžamo, aby ji na noc mohly převléci. Chou Chou bude děti bavit a díky svým funkcím je zabaví opravdu na dlouho, může se dokonce stát i jejich maskotem, protože svým vzhledem rozhodně nezapadne mezi běžné panenky.

Hraje se o 1 panenku!

 

VÁŽENÍ SOUTĚŽÍCÍ.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE PRÁVĚ PROVÁDÍME TECHNICKÉ ÚPRAVY PRO ZAJIŠTĚNÍ VYŠŠÍHO UŽIVATELSKÉHO KOMFORTU, JE MOŽNOST ODESÍLAT SOUTĚŽNÍ ODPOVĚDI DOČASNĚ OMEZENA.

PROSÍME O TRPĚLIVOST, BĚHEM DNE BY MĚLA BÝT ÚPRAVA PROVEDENA.

 

Soutěž probíhá od 3. 6. do 17. 6. 2024
Všeobecná soutěžní pravidla naleznete zde.

Na Babinet.cz naleznete rubriku Tvůrčí dílna, která je plná nápadů na domácí tvoření. Obsahuje i podrubriku Tvoříme s dětmi?

Ano

Ne

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

verdub
4.6.2024 14:28

Nejde mě odeslat soutěžní otázky.

damihanka
4.6.2024 16:29

mě taky ne

Jarek9
4.6.2024 18:37

soutěž nefunguje . . .

belusova
7.6.2024 04:54

odeslání odpovedí nefunguje...

můra
9.6.2024 08:43

nejde odeslat.......Nefunguje !!!!!

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>