Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte kolekcí zvířátek z mořského světa od PENNY

Vyhrajte kolekcí zvířátek z mořského světa od PENNY

17.5.2024 - redakce Babinet.cz

DEN DĚTÍ připadá vždy na 1. června a je oslavou dětství, radosti a nevinnosti. Je to den, kdy můžeme upřímně vyjádřit svou lásku a péči o naše ratolesti a uvědomit si, jak jsou pro nás důležité. Nezapomeňte jim letos udělat radost, třeba úžasným plyšovým zvířátkem z nové kolekce Zvířátka z mořského světa, které jsou exkluzivně k dostání v rámci věrnostní kampaně PENNY, která odstartovala 16. května a potrvá do 26. června 2024.

PENNY ve své aktuální věrnostní kampani nabízí osm jedinečných plyšových zvířátek. Delfín, žralok, tučňák, hvězdice, želva, chobotnice, mořský koník a tuleň. Tyto úžasné plyšové hračky z nové kolekce nabízejí dětem skvělou možnost objevovat krásy mořského světa. „Každoročně se snažíme překvapit naše zákazníky novými a unikátními plyšovými dárky v rámci věrnostní kampaně. Letos jsme se inspirovali mořským světem a přinášíme pestrobarevná zvířátka, aby dětem, ale i jejich rodinám připomínala radost z letního období,“ komentuje výběr plyšáků Vít Vojtěch, vedoucí strategického marketingu PENNY.

Kteréhokoli z těchto osmi nabízených produktů si mohou zákazníci PENNY koupit za výhodnou cenu 99,90 Kč exkluzivně ve více než 420 prodejnách PENNY.

V rámci věrnostní akce stačí nakoupit v PENNY a za každých 200 korun nákupu získá zákazník 1 bod a 10 těchto bodů pak lze proměnit v atraktivní slevu 72 %. Vybraného plyšáka tak bude možné zakoupit za zvýhodněnou cenu 99,90 Kč. Lze jej, samozřejmě, pořídit i bez bodů, a to za plnou cenu 359, 90 Kč. Body lze sbírat až do 26. června a uplatnit je ještě týden poté, nebo do vyprodání a vydání zásob v jednotlivých prodejnách PENNY po celé České republice.

Tato věrnostní kampaň je ideální příležitost pro rodiče, kteří chtějí svým dětem udělat radost. Jedinečná plyšová zvířátka nejenže poskytnou hodiny zábavy pro děti, ale také jim přinesou do domova kousek magie mořského světa.

Více informací, přehled produktů a úplná pravidla lze najít v informačních letáčcích, v magazínu S PENNY U STOLU nebo na webových stránkách www.penny.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 1 z vás získá celou kolekci zvířátek z mořského světa od PENNY!

Zdroj foto: PENNY

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Marcela Škrdlíková - Bystřice nad Pernštejnem

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

můra
22.5.2024 11:49

Nádherné zvířátka.Snad se poštěstí a vyhraji pro vnučky na narozeniny...

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>