Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček plný energie pro aktivní léto

Vyhrajte balíček plný energie pro aktivní léto

12.5.2024 - redakce Babinet.cz

Konečně! Sluníčko a teplo. Je na čase obout boty, vytáhnout kolo a vyrazit. Pro všechny sportovce i nesportovce, kteří se plánují začít hýbat, máme soutěž o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá energii, zažene únavu i nepříjemné svalové křeče, kdybyste náhodou přecenili své síly. Soutěžte s námi a užijte si aktivní léto!

Ať si vyberete jakýkoliv sport, nikdy nepodceňujte důkladnou přípravu, a to jak náčiní, obuvi i těla. K tomu poslednímu vám poslouží vhodné vitaminy a minerály, které vám pomohou zmírnit únavu a dodají vám energii.

Koenzym Q10 je základem vitality

Pokud se chcete vrátit do formy nebo ji získat, je pro vás koenzym Q10 tím pravým. Tato životně důležitá látka má klíčovou roli při tvorbě energie i při prevenci buněčné degradace. Jenže v určitém věku začne jeho produkce klesat a to je příčina, proč se cítíte unaveni. Prostě to najednou už není, co bývávalo. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplněk stravy Naturevia Koenzym Q10 cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály a ochraňují buňky před poškozením. Mimochodem, věděli jste, že koenzym Q10 a selen společnými silami také pomáhají zpomalit biologické stárnutí tím, že přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem a tak podporují delší aktivní život? To jsou pádné argumenty, proč byste měli koenzym Q10 užívat. Navíc většina lidí má selenu nedostatek. Takže přípravek Naturevia je ideální. Obsahuje totiž obě látky a přitom vám bude stačit jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče, díky němuž budete překypovat energií a vitalitou, s přehledem zajištěnou.  

Hořčík, váš nejlepší parťák na sport

Právě při zvýšené tělesné námaze více magnesia spotřebujete i vyloučíte a jeho nedostatek se může projevit nižším výkonem a horší regenerací. Ovšem to samé se děje i v případě, že jde o psychickou zátěž. Takže hořčík neboli magnesium byste měli užívat ve dnech a chvílích, kdy dostává zabrat nejen vaše tělo, ale i psychika. Proč? Důvod je prostý, právě tento minerál totiž přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Kromě toho jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit po náročném výšlapu či výjezdu. Zároveň je nezbytný pro energický metabolismus a správnou funkci nervového systému či svalů. Takže v rámci přípravy na náročné dny sáhněte po doplňku stravy Naturevia Magnesium 1 MEGA, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet a vám tak vydrží tři měsíce.

Co můžete vyhrát:

Soutěžte s námi a vyhrajte jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Koenzym Q10 cardio a Magnesium 1 MEGA. Hodnota 1 výhry je cca 650 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jarmila Necidová - Třebíč, Vojtěch Dubina - Vrbka, Petr Savara - Týnec

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz