Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o multitalenta na nabíjení Varta Wireless Power Bank

Soutěžte o multitalenta na nabíjení Varta Wireless Power Bank

14.12.2022 - redakce Babinet.cz

Potřebujete nabít mobil, tablet, sluchátka nebo dodat energii některému z USB gadgetů? Nová Wireless powerbanka Varta vše zajistí. Základem powerbanky je Lithium Polymer baterie s kapacitou 10 000 mAh. Zařízení umožnuje maximální nabíjení 20 W v případě jednoho zařízení a 15 W v případě více zařízení. Powerbanka nabízí nejen tři USB konektory (2x klasické USB + USB-C), ale také bezdrátové nabíjení (Qi). Pro „drátové“ nabíjení je možné využít standardu Quick Charge 3.0 či Power Derlivery a pro bezdrátovou variantu se pak nabízí až 10 W nabíjecí síly (Qi). Powerbanku je navíc možné využít pro nabíjení až čtyř zařízení najednou (3x USB + 1x bezdrátové). Samotnou Wireless Power Bank je možné nabít přes USB-C (podpora Power Delivery in/out) pomocí USB nabíječky, počítače atp.

Pokud máte vybitou powerbanku i další zařízení, tak přichází na řadu podpora pass-through. Tato funkce umožnuje nabíjet jak powerbanku, tak k ní připojená zařízení a např. přes noc tak dodat energii všemu potřebnému. O nabití a jeho stavu informují čtyři stavové diody. Pro pohodlné bezdrátové nabíjení je powerbanka osazena protiskluzovým gumovým kolečkem, který mobil nebo např. sluchátka drží na místě a nehrozí tak sesunutí, jak tomu bývá u některých zařízení. Stejně tak je samotný povrch powerbanky z plastu se „strukturou“, která brání prokluzování zařízení jak na stole, tak např. v ruce. Součástí balení je kvalitní USB-A – USB-C kabel podporující rychlé nabíjení nejen s powerbankou.

Cena: 949 CZK,  K dispozici např. www.czc.cz  

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte powerbanku Varta Wireless Power Bank!

www.varta-ag.com/en/consumer

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz