Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o vánoční balíčky od značky Franz Josef Kaiser

Soutěžte o vánoční balíčky od značky Franz Josef Kaiser

28.11.2022 - redakce Babinet.cz

Vánoce se blíží a Vám chybí poslední dárky? Soutěžte o 5 balíčků Franz Josef Kaiser. Franz Josef Kaiser je prémiová značka výrobků z ryb, mořských plodů, konzervovaného ovoce a zeleniny. Pod touto řadou produktů Franz Josef Kaiser naleznete také nejkvalitnější oleje a olivy nakládané houby, ale i spoustu specialit, které zcela jistě obohatí váš stůl o netradiční chutě a vůně.

Svou oblíbenost mezi spotřebiteli značka dokládá již několikaletou účastí v prestižní soutěži Volba spotřebitelů. I pro rok 2022 zná uvedená soutěž své vítěze. A výrobky Franz Josef Kaiser si odnesly prvenství hned ve dvou kategoriích a nejen to, Tuňák celý s extra panenským olivovým olejem se stal dokonce absolutním vítězem.

A co můžete získat? Ze všech správných odpovědí vybereme 5 z vás, a ti získají dárkový balíček obsahující výrobky značky Franz Josef Kaiser:
Tuňák celý s extra panenským olejem 80g, Semolinové těstoviny Farfalle 500g, Sušená rajčata 100 g, Černé olivy bez pecky 300g, Tuňákový salát 160g a Extra panenský olivový olej 250 ml.

Nápovědu k soutěžní otázce naleznete na stránkách https://www.franzjosefkaiser.cz/

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Matúš Kočalka - Radonice, Zdeňka Luňáková - Kladno, Ivana Suchá - Lesní Jakubov, Halina Chmelířová - Litvínov, Renata Kloučková - Radvanice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz