Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte doplňky stravy pro oči a imunitu

Vyhrajte doplňky stravy pro oči a imunitu

25.2.2022 - redakce Babinet.cz

Odborníci spočítali, že průměrně denně ve svém volnu lidé zírají do počítače či mobilu téměř 8 a čtvrt hodiny. To je o 30 % víc času než před pandemií. Kvůli této extrémní zátěži jsou pak oči unavené. Chcete-li těm svým dopřát správnou výživu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Najdete v něm přípravek pro namáhané oči i vitamin D na podporu imunity.

Práce na počítači, hraní her na notebooku, sledování videí v mobilu či seriálů v televizi představují pro oči zátěž. Dlouhodobé zaostření na konkrétní bod jim neprospívá a nepřidá jim ani neostrost a odlesky displejů. Když to znásobíte extrémním časem během pandemie, je jasné, že oči dostávají pořádně zabrat. Proto je nejvyšší čas, začít se o ně starat.

Správná výživa pro oči

Základem je správná výživa. Tu očím dodá doplněk stravy Naturevia OptiVizin Blue, který obsahuje bohatou porci luteinu, zeaxantinu, omega3 a zinku s vitaminem A. Lutein a zeaxanthin jsou součástí očního pigmentu, který působí jako „vnitřní sluneční brýle“, a ostatní obsažené látky jejich činnost ještě podpoří. Mnozí jistě ocení i to, že je přípravek ve formě veganských kapslí na bázi mořských řas, bez živočišné želatiny. Jedna jediná kapsle denně vám pomůže získat potřebnou výživu pro oči a zachovat dobré vidění co možná nejdéle.

Podpora pro imunitu

Ke správnému fungování imunity také přispěje vitamin D. Ovšem to není jeho jediný přínos. Tento supervitamin má komplexní vliv na organizmus a vědci o něm sepsali tisíce vědeckých studií. Pomáhá například zachovat zdravé kosti a zuby či přispívá ke správné činnosti svalů. Proto by rozhodně neměl chybět ve vaší domácí lékárničce. Zvolíte-li doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 1000 IU, pak vám bude stačit jedna maličká tableta denně a potřebnou denní dávku budete mít zajištěnou.

Neváhejte a soutěžte:

Získat můžete jeden ze tří balíčků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy OptiVizin Blue a Vitamin D3-Efekt 1000 IU. Hodnota 1 výhry je cca 550 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Šárka Růžová - Struhlovsko, Hana Žilková - Kladno, Romana Jarošová - Žďár nad Sázavou

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz