Babinet.cz  /  Soutěže  /  Valentýnská soutěž o nový Kitl Syrob Růžový květ

Valentýnská soutěž o nový Kitl Syrob Růžový květ

11.2.2021 - komerční sdělení

Chcete překvapit miláčka k Valentýnu? Máme pro Vás soutěž o nový Kitl Syrob Růžový květ. Kombinace jahod, šampaňského a sirupu z růžových okvětních lístků je na Valentýna to pravé.

Omamná vůně, nezapomenutelná chuť a především zcela přírodní složení. Kitl Syrob Růžový květ, který v limitované edici přichází na trh, přináší nevšední smyslový zážitek. Ocitnete se doslova v zahradě rozkvetlých růží a zaujme vás intenzivní, nasládlá chuť růží, kterou si oblíbily i děti.

Sirup je nejenom lahodný, ale především zcela přírodní. Při jeho výrobě nebyly použité žádné konzervanty, ale pouze přírodní látky. Sirup byl vůbec poprvé v České republice vyroben s použitím celosvětově unikátní metody přírodní konzervace.

Ojedinělou technologii vyvinula společnost Kitl ve spolupráci s vědci z Výzkumného ústavu rostlinné výroby v Praze a Výzkumného ústavu potravinářského v Praze. K zakonzervování sirupu použili silice z růžových lístků, a tak je zcela přírodní, bez jediné umělé přísady, pouze z toho, co lze získat z květů růží.

Syrob Kitl Růžový květ je doslova přírodou v lahvi. „Místo tradičních, rizikových konzervantů, používáme přírodní, biologicky aktivní látky z růže stolisté,“ vysvětluje docent Roman Pavela z Výzkumného ústavu rostlinné výroby v Praze. Tyto látky mají významné antioxidační účinky s příznivým dopadem na imunitní systém.

S použitím této novinky snadno vytvoříte výborné valentýnské koktejly. Třeba Růžové bublinky nebo Divokou růži.

Recept na valentýnské Růžové bublinky

Do sklenky na sekt vlijte 20 ml Kitl Syrobu Růžový květ a dolijte suchým šumivým vínem nebo proseccem v poměru 1:5. Opatrně promíchejte. Dozdobit můžete jahodou.

Soutěžit můžete do neděle 21. února. Stačí správně zodpovědět jednu jednoduchou otázku.

Soutěžícím držíme palce! Hraje se o 3 výhry!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kateřina Černínová - Ostrava-Poruba, Petr Pišan - Netolice, Marie Drábková - Šternberk

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Marjar
13.2.2021 16:25

Podle popisu bude určitě velmi chutný. Sbíhají se mi sliny už při pohledu na obrázek.

tudla
15.2.2021 12:11

Velice lákavá výhra :-))

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz