Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a hrajte o krásný balíček se Zátkovými těstovinami!

Soutěžte a hrajte o krásný balíček se Zátkovými těstovinami!

31.8.2014 - redakce Babinet.cz

Nedokážete si představit českou kuchyni bez takových jídel, jako jsou šunkofleky? Tak právě vy si nejlépe pochutnáte na tradičních Zátkových vaječných flekách, které jsou nově k dostání v retro obalu. Nejen, že jím odkazují na výročí 130 let od založení firmy, ale zároveň lákají k zapojení do soutěže o víkendový pobyt v síti Jan Hotels.

Šunkofleky nebo „flíčky“ s houbami patří mezi oblíbená česká jídla. Pakliže jim také holdujete, měli byste rozhodně vyzkoušet Zátkovy vaječné fleky. Na trhu existují už 130 let, takže s nimi dozajista vařily i vaše babičky a maminky. Do klasických zapékaných s uzeným masem přidejte trochu sádla a muškátového květu, ať zvýrazníte chuť pokrmu. Pomyslnou tečku k dokonalosti udělá nakládaná kyselá okurka. Dopřejte si poctivé těstoviny prověřené dobou!

U příležitosti oslav 130 let výroby nyní Zátkovy vaječné fleky pořídíte v  retro obalu se spotřebitelskou soutěží o víkendový pobyt v síti Jan Hotels. Balení o hmotnosti 500 gramů je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 20,90 Kč.

Více na www.zatka.cz.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají dózu na těstoviny a sadu na těstoviny!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ing. Jaroslav Gabriel - Vsetín, Milena Čermáková - Ostrava, Marie Makuderová - České Budějovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>