Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 2 balení doplňku stravy Fytofontana MangoDiet

Vyhrajte 2 balení doplňku stravy Fytofontana MangoDiet

13.12.2012 - redakce Babinet.cz

Shodit několik kil patří také k novoročním předsevzetím. Odpovězte správně na soutěžní tázku a vyhrát můžete 2 balení doplňku stravy Fytofontana MangoDiet, který je podpůrný přípravek při redukčních dietách pomáhající významně potlačovat chuť k jídlu. Extrakt z afrického manga spolu s výtažky indického manga a acai mohou pomoci snížit tělesnou hmotnost více způsoby. MangoDiet kapsle napomáhají efektivně a přirozeně snížit tělesnou hmotnost a tak se zbavit nadbytečných kil.

Důležité je ovšem začít postupně i se změnami v našem jídelníčku. Důležitá je například pravidelná snídaně. Jakých je pět zásad správné snídaně se můžete dočíst zde. Poslechněte si také rozhovor s výživovou poradkyní Zitou Vikovou, která vám poví něco o bazálním metablismu a zároveň se dozvíte odpověď na soutěžní otázku.

Tápí vás nechtěná kila a potřebujete poradit, jak s nimi bojovat? Nebo máte jiný zdravotní problém? Pište nám na poradna@zdraviamy.cz a naši lékaři vám rádi poradí.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pavla Míšková - Olšany u Prostějova

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz