Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Je tolik možností, jak si hrát

Je tolik možností, jak si hrát

3.5.2012 - Redakce Babinet

Svět stavebnic LEGO® DUPLO® přináší vašim dětem zábavu, ale také rozvíjí jejich dovednosti. Nechte je nahlédnout, vymyslet hru nebo stavbu, vyzkoušet, změnit, přidat tvar nebo barvu, zbourat a postavit znovu. S každou další kostkou jim pomáháte formovat jejich představivost a tvořivost. Vaše děti se jednoduchou a zábavnou formou učí poznávat tvary, rozlišovat barvy, počítat kostky nebo rozpoznávat číslice a navíc je to baví. Váš drobeček potřebuje tu nejlepší péči nejen o pokožku nebo vlásky, stejnou pozornost věnujete i rozvoji jeho myšlení. Stavebnice LEGO DUPLO vám tomu jsou tou nejlepší pomůckou. Herní postupy, zkušenosti rodičů i rady odborníků najdete také na stránkách www.duplosvet.cz.

První stavba vašeho dítěte

Ze speciální LEGO DUPLO sady Moje první stavení budou nadšení i vaši malí architekti, pro které bude prvním krokem v jejich stavitelské kariéře. Okna, židle, panáčci, pejsek nebo pokladna. Cokoli si představí. Odolné karty s návodem na stavění jim budou inspirací a zároveň průvodcem při stavbě prvních domečků, aut nebo obchodů.

Zábavná hra s čísly

Nevěřili byste, jak zábavné učení může být. Jistě vás o tom přesvědčí sada LEGO DUPLO Hra s čísly. Díky barevným kostkám s čísly půjde dětem učení čísel od 1 do 10 úplně samo! Matematická olympiáda pak na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Navíc jsou v setu i další kostky, DUPLO figurka dítěte, pejsek a vozík a děti tak mohou dokonale dotvořit svůj malý svět z čísel.

Svět LEGO DUPLO pro holky i kluky

Začátečnická sada LEGO DUPLO Box s kostkami je další možností k tvorbě dětského světa LEGO DUPLO. Kočičky, pejsci a spousta jiných figurek dává dětem možnost se dokonale vyřádit.

Novou inspiraci pro malé i velké stavitele hledejte na www.duplosvet.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>