Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Co sluší ženám ve znamení Raka? Tipy, co jim bude v létě skutečně slušet

Co sluší ženám ve znamení Raka? Tipy, co jim bude v létě skutečně slušet

18.6.2024 - redakce Babinet.cz

Astronomické léto je pomalu tu a o slovo se od 22. června do 22. července hlásí znamení Raka. Jelikož jsou ženy narozené v tomto období vyhlášenými milovnicemi módy, připravili jsme pro vás několik tipů, co jim bude v létě skutečně slušet. Nechte se inspirovat našimi tipy i vy!

 

Ženy ve znamení Raka

Ženy narozené ve znamení Raka jsou velmi emocionálně založené. Láska, rodina a nejbližší jsou pro ně vším. Fakt, že jsou skutečným ztělesněním ženskosti, potvrzuje mimo jiné i to, že se v tomto období narodila například princezna Diana. Račice jsou skvělými matkami, manželkami, partnerkami i kamarádkami a kromě péče o své blízké rozhodně nezapomínají ani na sebe samé. Proto jim nikdy neuteče žádný módní trend a vždy jsou dokonale upravené

móda pro ženy znamení raka

foto / Freepik

Květinové motivy, krajka a volánky

O tom, že mají ženy ve znamení Raka romantickou povahu, není pochyb. Určitě by proto v jejich letošním šatníku nemělo chybět hned několik prvků podtrhující jejich charakter. Konkrétně se tedy jedná o květinové motivy, neboť jen málokterý vzor je tak romantický, jako je právě tento. Je jen na vás, zda upřednostníte top s drobnými kvítky nebo maxi šaty s pestrými květy větších rozměrů. Vedle nešlápnete ani s květovanými rozšířenými kalhotami. Tak či tak je květovaný vzor pro vás tím pravým. 

Stejně tak se k Račicím hodí krajka a volánky evokující letní pohodu a dokonale podtrhující jemnost žen. 

Pastelové barvy

Léto 2023 doslova hraje všemi barvami. Jestliže jste se narodila jako Rak, spíše něž pestrým a sytým odstínům dejte přednost půvabným pastelovým barvám. Ty nejenže představují ideální řešení pro vaši duši romantičky, ale navíc se k létu perfektně hodí a rozzáří každý šatník. Bát se líbivých pastelových tónů nemusí ani ženy v nejlepších letech. Naopak! 

Pokud jsou na vás barevné outfity příliš výrazné, zkuste neutrální a nenápadné outfity zpestřit alespoň barevnými doplňky, které celý outfit povýší hned o několik levelů. Skvěle fungují zejména barevné kabelky, boty, kšiltovky nebo pásky. 

Přírodní materiály a elegance

Hnědý top z hedvábí, bavlněné rozšířené kalhoty, lněné šortky v béžové barvě, nebo modré šaty evokující mořskou hladinu? Ano, prosím! Ženy narozené v Raku tíhnou k eleganci, luxusním materiálům a cizí jim nejsou ani motivy s doteky oceánu nebo lesa.  Co se týče bot, nejraději mají ženské modely, jako jsou třeba sandálky na podpatku s hranatou špičkou nebo klasické lodičky. Nezapomeňte si ale letos pořídit i bílé tenisky s rovnou podrážkou vhodné pro všechny příležitosti. 

 

napsala Dana Klementová

Zdroj:

https://www.horoskopy.cz/charakteristika/rak 

https://www.zeny.cz/krasa-a-moda/moda-podle-horoskopu-jaky-styl-vzory-a-barvy-jsou-pro-vas-jako-stvorene-3009.html 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz