Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Jak na dokonalý účes na oslavu dne všech zamilovaných

Jak na dokonalý účes na oslavu dne všech zamilovaných

13.2.2023 - redakce Babinet.cz

Ať už budete slavit se svojí láskou, anebo třeba s kamarádkami, každý večírek si žádá perfektní účes. Nezapomeňte přitom, že každý styling by měl začít tím, že vlasy osvěžíte.

Vlasová kosmetika TRESemmé je přitom pro valentýnský účes jako stvořená. Byla totiž už v roce 1948 vytvořená tak, aby prostřednictvím krásných vlasů dodávala ženám sebevědomí. Založila ji totiž Edna L. Emméová, která byla ztělesněním sebejistoty a stala se vzorem, který inspiruje moderní ženy i dnes. Edna byla inteligentní, houževnatá a podnikavá duše, která nedbala na zavedená pravidla a vydala se vlastní cestou.

Sebevědomí podnikatelky ze 30. let

Byla průkopnicí pro všechny pracující ženy, v roce 1938 například pronesla řeč v Bílém domě o úloze žen v podnikání. Vypracovala se od nuly a v době, kdy se manažery stávali téměř výhradně muži, se stala viceprezidentkou Godfroy Manufacturing Company. Právě tehdy Edna založila TRESemmé, přičemž původně šlo o profesionální řadu vlasové kosmetiky pro hladké a pevné vlasy. Ednina vize přitom firmě vydržela dodnes - vytváří produkty vlasové péče, které jsou stejně kvalitní jako ty v kadeřnických salonech, ale nestojí tolik peněz. Mají jedinečné složení, jsou inspirovány kadeřnickou praxí a testovány stylisty, aby ženy po celém světě mohly mít pocit jako ze salonu každý den.

A které produkty ze současné nabídky této značky vám snadno a rychle zajistí krásný a profesionální účes? Zkuste následující tři kroky.

Krok č. 1: Tepelná ochrana před foukáním

Vysoké teploty během foukání, žehlení či kulmování vlasy vysušují a poškozují. Před každou tepelnou úpravou do vlasů aplikujte termoochranný sprej, který chrání vlasy až do 230 °C. Složení spreje TRESemmé Keratin Smooth obsahuje kromě keratinu také marulový olej. Kombinace těchto složek dodá vlasům hydrataci a po foukání či žehlení zůstanou přirozené lesklé a hebké na dotyk. Zároveň  uhladí vlasová vlákna a předejde jejich krepatění.

Termoochranný sprej, TRESemmé Keratin Smooth, 164,90Kč 

Krok č. 2: Definice vln

Pokud máte vlnité či kudrnaté vlasy, je naprosto zásadní podpořit strukturu vln, protože jedině tak bude účes vypadat skvěle, ale i hezky živě. Přirozený tvar všech typů vln pomůže definovat vlasový krém TRESemmé Curl Cream. Vlasy díky němu budou pružnější, kudrny pevnější a účes se bude krásně lesknout. Na vlhké vlasy aplikujte 2-3 pumpičky krému dle jejich délky a hustoty a rovnoměrně ho rozetřete do délek. Vlasy nechte přirozeně uschnout nebo vysušte fénem s difuzérem.

Vlasový krém pro definici vln, TRESemmé Curl Cream, 157,90 Kč  

Krok č. 3: Závěrečná fixace

Aby pracně vytvořený účes vydržel třeba celou noc, chce to závěrečnou fixaci. Perfektně vás podrží lak na vlasy TRESemmé Freeze Hold, jehož míru fixace si můžete snadno regulovat tím, zda nanesete jen jednu, nebo dvě vrstvy. Vlasy díky němu perfektně drží, a navíc se hezky lesknou.

Lak na vlasy, TRESemmé Freeze Hold, 164,90 Kč

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz