Babinet.cz  /  Magazín  /  Komerční obsah  /  Vozíky pro všechny typy firem a provozů

Vozíky pro všechny typy firem a provozů

23.3.2022 - redakce Babinet.cz

Potřeba přenášet a přepravovat věci „odněkud někam“ se týká prakticky každé firmy a každého provozu. V nemocnicích potřebují rozvážet obědy pacientům, v archivech hromady spisů či papírů a v dílnách zase nářadí či materiál. Příkladů lze samozřejmě nalézt mnohem více. I tuto činnost si je ale možné usnadnit. Pomoci nám k tomu mohou nejrůznější vozíky a vozíčky.

Plošinové vozíky

Vozíky tvořené jednou jedinou plošinou na kolech, s madlem pro tlačení a ovládání vozíků, jsou ideální všude tam, kde je třeba přemisťovat věci těžké a také objemné. Skutečně kvalitní přepravní vozíky tohoto typu by měly být samozřejmě opatřeny brzdou a kola by měla být natolik kvalitní, aby bylo řízení co nejsnadnější.

Vozíky do dílny

Dílenské vozíky jsou nepostradatelným vybavením každé kutilské i profesionální dílny. Vozík tohoto typu slouží spíše jako organizér, než jako pomocník při přemisťování těžkých předmětů. Přihrádky a šuplíky umožní skladovat drobné nářadí a materiál typu šroubů, matek, hřebíků apod. tak, že budete vždy přesně vědět, kde je najdete.

Vozíky nejen pro rozvoz jídla

Tzv. stolové vozíky jsou typicky využívané ve zdravotnických zařízeních nebo třeba v provozech hromadného stravování. Podle potřeby mohou mít jedno patro, nebo jich naopak mohou mít více. Modely, které mají těch pater opravdu hodně, jsou označeny jako policové. Uplatní se všude tam, kde je třeba rozvážet věci menších rozměrů, třeba obědy v nemocnici.

Vozíky se speciálními vlastnostmi

Kromě zmíněných běžných typů pracovních přepravních vozíků se můžeme setkat i s vozíky schopnými přímo zvedání břemen. Tyto zdvižné vozíky jsou nepostradatelné ve skladech, kde je třeba manipulovat s paletami a podobně. I v této kategorii samozřejmě existuje řada různých typů. Počítat mezi ně můžeme klasické paletové vozíky, ale třeba také plošinové vozíky s hydraulickým zdvihem apod.

Ať již pro své podnikání potřebujete vozík jakéhokoliv typu, v e-shopu Hoffmann-group.com si budete moci vybrat takový, který bude maximálně odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

 

Zdroj obrázku: Halfpoint / Shutterstock.com

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>