Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  TIP na dárek: Igráček MultiGO - hračka v duchu posledních trendů

TIP na dárek: Igráček MultiGO - hračka v duchu posledních trendů

10.12.2014 - redakce Babinet.cz

Igráček představuje MultiGO, řadu aut a traktorů s unikátním bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček. Jedinečná novinka dokáže vyřešit věčný problém, že děti jejich hračky brzy omrzí. Po dlouhém očekávání ji uvádí na trh český výrobce hraček, společnost EFKO. Unikátní produkty, které vznikly na základě průzkumu mezi 1300 rodiči malých dětí a s přispěním řady odborníků, uspokojí dětskou potřebu neustálé změny jejich hraček. Specifický design autíčka navíc podporuje svobodu ve hře a rozvoj kreativity.

„Jako zkušený výrobce hraček vím, jak těžké je udržet zájem dětí o hračku. A tak, místo abychom s tím bojovali, jsme se tento fakt rozhodli zohlednit v naší novince, nákladních autech a traktorech MultiGO, která díky principu rychlé výměny korbiček děti neomrzí,“ říká Miroslav Kotík, majitel společnosti EFKO.

Základem řady MultiGO je tělo auta, na které se nasazují různé korbičky.  Dítě jednoduchým pohybem vymění korbičku a změní tak popelářský vůz na cisternu nebo sklápěčku. Za náklaďák si navíc může připojit jeden nebo více přívěsů, na které si snadno připevní další korbičky. Dítě tak uspokojí svou potřebu něčeho nového, aniž by vyžadovalo další hračku. Korbičky se s tělem auta spojují unikátním bajonet systémem. Dětem se s komponenty snadno manipuluje a jejich spojení je pevné a bezpečné.

„Možná to někoho překvapí, ale přílišné detaily na hračkách ubíjí fantazii. Děti přichází o možnost naplno prožívat své příběhy, protože jim je hračka vlastně diktuje. A tomu jsme se s MultiGO chtěli vyhnout,“ vysvětluje Miroslav Kotík důvod, proč je design auta i jeho korbiček jednoduchý a účelný. Auto nemá žádné nadbytečné prvky, které by se mohly odlomit a ohrozit dítě.

Celý systém MultiGO, který kromě nákladních aut zahrnuje i originální traktor, je rozšířením světa oblíbené postavičky IGRÁČEK. Jednotlivé prvky těchto produktových řad lze vzájemně kombinovat. Figurky se tak mohou ocitnout v roli řidičů nebo obsluhy, auta jsou na ně přímo uzpůsobena. Přívěsy lze zapojit za stávající IGRÁČKOVO osobní auto a herní prostředí mohou doplnit i další produkty ze širokého sortimentu IGRÁČEK.

K základním sadám, které obsahují náklaďák a 2 korbičky, lze pořídit náhradní korbičky nebo řidiče. V prodeji budou také velké dárkové sady CITY a FARM. Jednotlivé MultiGO prvky lze pořídit od 49 do 799 Kč.

Všechny části MultiGO jsou vyrobeny přímo v České republice z vysoce kvalitních materiálů, díky čemuž si děti s auty mohou bez omezení hrát uvnitř i venku. Samozřejmostí je certifikace zdravotní nezávadnosti, která dokládá, že MultiGO je vhodné pro děti už od dvou let. Důkazem kvality, vysoké výchovné hodnoty a originálního zpracování je prestižní ocenění Grand Prix, které produkt získal krátce před uvedením na trh.


 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>