Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Podmanivá vůně růže

Podmanivá vůně růže

6.10.2014 - redakce Babinet.cz

Nechte hýčkat své tělo i mysl v malebných rodinných Lázních Mšené během příjemného lázeňského odpoledne s netradičními procedurami s vůní růže.

V ideálně sestaveném balíčku lázeňských procedur na vás čeká masáž zad růžovým olejem, lázeň s esencí růže a program zakončíte růžovým zábalem dolních končetin. Balíček pořídíte již za 930,- Kč a o nádherné relaxační odpoledne s vůní růže máte postaráno.

Pokud nemáte zrovna růži v oblibě, zvolte například balíček mořský, medový, kokosový či čokoládový. Balíčky jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže všech věkových kategorií.

Příjemný lázeňský pobyt pak můžete ukončit posezením v nádherně zrekonstruované lázeňské kavárně, kde v nabídce naleznete nepřeberné množství kávy, čajů či dalších nápojů. Z dezertů si jistě vybere i ten nejnáročnější gurmán. Vyzkoušet můžete třeba Horké švestky s karamelem a zmrzlinou.

Na konci tohoto příjemného dne bude Vaše pleť krásnější a mladší a vy budete zářit nově nabitou energií. Neslibujeme nemožné, ale garantujeme Vám, že investujete jedno odpoledne svého času do něčeho, co si skutečně užijete.

Relaxace na dosah ruky

Víte, tedy kde můžete toto příjemné odpoledne strávit? Rozlehlý areál Lázní Mšené se nachází pouhých 45 km od Prahy, nedaleko města Roudnice nad Labem. Pohodlnou jízdou z Prahy jste zde za 40 minut.

Těšíme se na shledanou v Lázních Mšené.

Kompletní nabídka lázeňských procedur, balíčků a pobytů je Vám k dispozici na internetových stránkách lázní www.msene.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>