Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  TIP: Úklid na konci léta s novými přípravky Real

TIP: Úklid na konci léta s novými přípravky Real

1.9.2014 - redakce Babinet.cz

Konec letní sezóny s sebou nese také méně příjemnou starost spojenou se zazimováním zahrady. To obnáší úklid v podobě čištění teras, zahradního nábytku, kuchyní a grilů. Česká společnost Zenit nabízí celou řadu speciálních a vysoce účinných prostředků s názvem REAL, se kterými budete mít uklizeno raz dva.

Tekuté čisticí gely a krémy jsou základem pro bezproblémový úklid a nabízí široké uplatnění v celé domácnosti. Kombinují účinnost aktivních látek a tzv. abraziva, díky čemuž snadno proniknou do nečistoty a pomohou je rychle odstranit.

Aktuální novinkou na tomto poli je extra šetrný speciální čistící gel Real Brilliant. Jde o univerzální prostředek na nerez, dřevo, teflon, akrylát či sklokeramiku, který povrchy díky jemné gelové konzistenci nepoškrábe. Jeho účinnost navíc zvyšují aktivní barevné částice, úklid s ním se tak stává mnohem snadnější. Parfemace orientálních květin a dřevin pak jen umocňuje příjemný pocit čisté domácnosti.

Kapitola sama o sobě je údržba venkovních kuchyní, grilů, krbových roštů či domácích udíren. I při průběžném čištění se na nich náročná sezóna značně podepsala a předtím, než je zazimujeme, bychom je měli vyčistit takříkajíc z gruntu.

Real intensive gel se silným odmašťujícím účinkem je určen zvláště pro snadný úklid po pečení, grilování, na skvrny na podlaze terasy, je vhodný i na plasty. Jeho gelová konzistence dobře ulpívá na ploše a nestéká a navíc příjemně voní po zeleném čaji a mátě.

Na skutečně těžký kalibr je určen Real kamna & trouby & grily. Jde o vysoce koncentrovaný prostředek, jenž čistí samočinně, aplikuje se pomocí dávkovače (rozprašovače a pěnovače) a po době působení se jen lehce setře. Troufne si i na vložky krbových kamen, silně znečištěných sazemi. Ideální na vyčištění grilů před tím, než je uložíme k zimnímu spánku. Na jemnější a šetrnější péči v kuchyni jako je například čištění pracovních desek, odsavačů par či povrchů elektrospotřebičů je pak vhodný Real odmašťovač & kuchyně. Díky pomerančovému extraktu rozpouští oleje, tuky, nečistoty ze všech nenasákavých povrchů.

Další informace včetně praktických rad a doporučení pro úklid domova lze najít také na interaktivním webu www.cistotadomova.cz, který se všem

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>