Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Toužíte po tom vypadat dokonale?

Toužíte po tom vypadat dokonale?

13.8.2014 - redakce Babinet.cz

Snad každá žena touží po tom, aby vypadala za všech okolností naprosto dokonale. Ona krása poté spočívá nejenom ve vzhledu jako takovém, ale třeba i v líčení, nebo v oblečení. V tomto směru máme na výběr z mnoha variant, kdy můžeme vypadat sexy, elegantně, společensky, ale třeba také zajímavě a originálně. A toho docílíme jedině tím, pokud si koupíme originální trička, a to ideálně z eshopu Bastard.cz. Právě tento internetový obchod totiž nabízí nejenom kvalitní materiály a střihy, ale hlavně jedinečné, a často velmi vtipné popisky. Ideální volba nejenom pro nás, ale také jako zajímavý a skutečně unikátní dárek, kterým někoho zaručeně dokážeme potěšit.

Pro krásu je třeba také relaxovat

Výše jsme zohlednili krásu, která je založena na našem oblékání. Krása ale souvisí také se stavem naší pleti, vlasů, nebo i nehtů. To vše můžeme ovlivnit nejenom správným stravováním, ale i naším chováním. Měly bychom tedy umět relaxovat a odpočívat, a to nejlépe každý den. Ideální je lehnout si na gauč, a uvařit si šálek čaje, nebo kávy. Samozřejmě káva by měla být chutná a kvalitní, a tak neváhejte a objednej si hned přesně takovou, která bude ve všech ohledech vyhovovat. A právě relaxace nad šálkem kávy je to, čím našemu tělu také dokážeme výborně pomoci. Obecně totiž platí, že čím méně stresu, tím logicky také o mnoho méně vrásek.

Při cestě za krásou lze jít i cestou kosmetických zákroků

Není to jenom oblečení, strava, relaxace a pravidelná péče. Cesta ke kráse může vést i přes kosmetické salony. V tomto případě mají ženy jeden společný cíl, který jsme již nastínili. Tím cílem je samozřejmě dokonalá pleť bez vrásek. A právě zredukovat vrásky dokáže známý botulotoxin, tedy botox, a jeho aplikace na požadovaná místa na našem obličeji. Díky tomu lze mít pleť dokonale hladkou, bez použití jakékoliv chirurgie a jiných náročných zákroků.


Zdroj foto trička: http://www.bastard.cz/

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>