Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Pozvánka na akci: Slané kraslice v Myslbeku

Pozvánka na akci: Slané kraslice v Myslbeku

13.4.2014 - redakce Babinet.cz

Nechcete o Velikonocích sedět doma? Přijďte na velikonoční festival do Nákupní galerie Myslbek (NGM) v Praze. Koná se za každého počasí!

Výtvarné dílny, společná výzdoba obřího vejce přímo v pasáži Myslbek, tisk 3D kraslic, charitativní prodejní výstava velkých kraslic vytvořených výtvarníky, designéry, ale i samotnými návštěvníky bezprostředně v době konání velikonočního festivalu. Jestliže si některou z nich zamilujete, můžete si ji rovnou na místě zakoupit. Kromě originální výzdoby získáte i dobrý pocit, neboť výtěžek z jejich prodeje dostane Klub nemocných cystickou fibrózou, který podporuje rodiny s tzv. slanými dětmi.

Velikonoční program s výtvarnými dílnami bude v pasáži Myslbek probíhat celý předvelikonoční týden od pondělí 14. do 21. dubna od 14 do 18 hodin. Charitativní prodejní výstava probíhá s otvírací dobou NGM 8.30 -22.00 h (obchody 9 – 20 h, Ne 10 -19 h).

VESELÉ VELIKONOCE V 3D

Už od pondělí 14. dubna na celý týden ožije Myslbek velikonočním veselím. Pasáži bude dominovat obří vejce, na jehož dekoraci se bude přímo na místě podílet hned několik mladých výtvarníků a designérů. Ke společné výzdobě se může připojit i kdokoliv z návštěvníků. Každou minutu tak bude vznikat nové unikátní umělecké dílo. Tak neváhejte příliš dlouho, dokud zbyde alespoň nějaké bílé místo. Děti i dospělí se mohou vyřádit v některé z charitativních výtvarných dílen, kde budou ke zdobení připraveny velké makety vajec. Výsledek vašeho snažení pak mohou vidět i tisícovky dalších návštěvníků v centrální části pasáže, kde budou vystaveny spolu s kraslicemi od výtvarníků a designérů.

Vrcholem svátečního festivalu bude velikonoční neděle a pondělí (20. - 21. 4.), kdy můžete na vlastní oči zhlédnout propojení moderní technologie a krásných velikonočních tradic. Ukážeme vám, jak vznikají velikonoční kraslice na 3D tiskárně a talentovaní výtvarníci před vámi promění velké makety vajec v umělecký objekt. Zároveň bude dokončena tvorba společné dvoumetrové kraslice.

Založte s námi novou tradici a prožijte sváteční čas ve společnosti bohatého programu a stylových nákupů v galerii Myslbek! Na své si přijdou milovníci módy i atraktivního designu i rodiny s dětmi. Vpusťte do svého šatníku příliv svěžího vánku, dejte si něco dobrého a hlavně – dosyta si užijte nabitý velikonoční program.

Pro novinky a aktualizované informace o akcích galerie Myslbek navštivte portál www.ngmyslbek.cz a www.facebook.com/myslbek.

Dvacet originálních mega-kraslic od výtvarníků můžete dražit až do 21. 4. 2014 na www.aukro.cz. Celý výtěžek bude věnován Klubu nemocných cystickou fibrózou. I takového "opeřence" si můžete vydražit na http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=13652799 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz