Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Chybí vám po zimě energie? Načerpejte ji z hor a teplých lázeňských pramenů.

Chybí vám po zimě energie? Načerpejte ji z hor a teplých lázeňských pramenů.

4.3.2014 - redakce Babinet.cz

I když byla letošní zima mírná, stále to byla zima, a ta náš organismus zrovna příliš neposílí. Chcete pookřát, obnovit fyzické síly a pocítit příliv jarní energie? Zkuste to v Janských lázních, do kterých nyní můžete vyrazit za speciálním týdenním ozdravně-relaxačním programem.

Impozantní hory, tyčící se nad vámi, romantické krkonošské scenérie, malebné městečko v údolí a pečlivě zvolené lázeňské procedury. Pokud toto vše aplikujete současně, dokážete se svým tělem i duchem udělat skutečné divy už za několik dní.

Janské lázně připravily speciální pobyt, kterým si po zimě skvěle dobijete baterky. Ozdravně-relaxační program byl sestaven tak, aby co nejefektivněji obnovoval fyzické a psychické síly. Začnete jej vstupní lékařskou konzultací a poté v průběhu týdne absolvujete celkem jedenáct procedur, jako například cvičení v rehabilitačním bazénu i mimo bazén, masáže, elektroléčby nebo perličkové koupele.

Program zahrnuje:

  • 8- denní pobyt (7 nocí)
  • ubytování ve dvoulůžkovém plně vybaveném pokoji
  • plnou penzi
  • volný vstup do nového AQUACENTRA vč. sauny a vířivky
  • možnost WiFi připojení
  • parkování v blízkosti hotelu
  • lázeňské poplatky
  • 11 procedur

Osmidenní pobyt pořídíte od necelých osmi tisíc korun. A pokud je pro vás týden příliš, můžete ho absolvovat ve zkrácené čtyřdenní variantě třeba jako prodloužený víkend, za který zaplatíte zhruba tři a půl tisíce.

O Janských lázních

Léčebné lázně leží přímo v centru Krkonošského národního parku, v malebném městečku Janské lázně, které vás uchvátí krásnými horskými scenériemi. Teplé minerální prameny, které tu po staletí vyvěrají, se využívají při léčbě pohybových a neurologických potíží. Kromě léčebných pobytů se sem jezdí také za skvělým lyžováním a turistikou. Více na http://www.janskelazne.com

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>