Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Netradiční dovolená v lázních

Netradiční dovolená v lázních

11.6.2013 - Iveta Kožnarová

Odložte počítač, vypněte mobil a jen klidně relaxujte v oáze klidu a pohody. Tak by se ve zkratce dal shrnout pobyt v Lázních Mšené. Pokud si chcete skutečně odpočinout, zapomenout na starosti všedních dní a jen se nechat unášet během příjemných relaxačních procedur, pak právě pro Vás jsou Lázně Mšené jako stvořené.

Malé rodinné Lázně Mšené se nacházejí uprostřed rozlehlého parku s rybníkem a v sedmi zrekonstruovaných pavilonech naleznete kompletní služby pro Vaše zdraví. Vyzkoušet si zde můžete nepřeberné množství masáží, zábalů, peelingů či koupelí a s profesionály, kteří se každému z Vás budou věnovat s pochopením pro individuální péči a potřeby Vám pomůžeme „dobít baterky“.

Lázně Mšené jsou zaměřeny na léčbu pohybového aparátu. V dnešní době však již neplatí, že lázně navštěvují jen klienti zdravotních pojišťoven, ale pro své zdraví chce něco udělat každý z nás. Lázně Mšené proto nabízejí týdenní a víkendové pobyty, ze kterých si jistě vybere každý. V letním období na Vás čekají pobyty Dámská a Pánská jízda, Prázninový týden i víkend nebo Slatinný víkend. Vyzkoušet však můžete také Romantický pobyt pro dva, Antistresový pobyt či pobyt Týden krásy. Aktuální nabídku pobytů naleznete na internetových stránkách lázní www.msene.cz

Překvapte partnera naplánujte báječnou romantickou dovolenou ve dvou

Kolikrát jste svému protějšku slibovali romantický večer, romantickou noc? Jistě ne jednou. Tak vezměte vše do svých rukou a jednou to splňte! Zpříjemníte si vztah a zažijete něco neopakovatelného. Vyzkoušejte romantický víkend v Lázních Mšené plný nových zážitků a jedinečné péče. Těšit se můžete na příjemné ubytování, romantickou večeři, ale také na procházky v krásné přírodě. Během pobytu si užijete především wellness a relaxační procedury.

Skvělý detox v jarním období

Pokud se Vám zdá, že je po zimě Vaše tělo unavené a Vaše pleť není hladká a pružná tak jak jste zvyklý, máme pro Vás skvělý lázeňský program. Nechte se na chvilku unést a vstupte do světa duševní i tělesné harmonie, do světa krásy, vůní a relaxace, tedy do světa nazývaného magickým slovem WELLNESS a vyzkoušejte RITUÁL KRÁLOVNY KLEOPATRY, během kterého Vám nádherná vůně bude hýčkat sebevědomí a zvýší Vám tak pocit atraktivity.

Celotělový rituál, tedy celotělové ošetření od společnosti Alqvimia je inspirované zkrášlujícími rituály egyptských královen a přináší dokonalé uvolnění Vašemu tělu i duši. Je založeno na vzácných exotických olejích s myrhou a kadidlem - nejvíce ceněnými látkami starověkého Egypta.

Rituální ošetření v částce 1.800,- Kč zahrnuje:
- celkovou aromaterapii
- celotělový peeling směsí solí a speciálních olejů
- detoxifikační tělový zábal s vonnými esencemi
- obličejovou masáž liftingovým sérem
- celotělovou relaxační aroma masáž

V Lázních Mšené jej můžete využít a vyzkoušet nejen rituál královny Kleopatry, ale také Rituál vůní či Rituál Hanakasumi. Více lázeňských rituálů, pobytů a další nabídku naleznete na www.msene.cz nebo volejte: +420 416 866 007, 009.

Těšíme se na Vás, Vaše Lázně Mšené.

Foto: Archiv Lázně Mšené a fotobanka imagio.czVaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>