Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Bike Festival: Přehlídka cyklistiky pro celou rodinu

Bike Festival: Přehlídka cyklistiky pro celou rodinu

2.6.2013 - redakce Babinet.cz

Objevte i vy potenciál jízdy na kole. Jde o sport, u kterého si s trasou předem stanovíte obtížnost, můžete jej využít jako laciný dopravní prostředek i jako součást akčního víkendu. A navíc je cyklojízda přesně ten správný aerobní pohyb, který spaluje prokleté kalorie. Ať už jste začátečníci, nebo s ježděním na kole již nějakou dobu flirtujete, přijďte se pobavit a dozvědět se víc na Bike Festival.

Na nejpopulárnější pražské cyklostezce, ve Freestyle Parku Modřany, vyroste ve dnech 15. - 16. června 2013, festivalové cyklo městečko. Přední cyklistické značky tu na ploše přes 5000 m2 představí své novinky a jejich prezentace doplní atrakce, workshopy a doprovodný program pro děti i dospělé cyklisty. Vstupné je pro všechny zdarma.

V rámci festivalu bude mít každý možnost testování kol a svých schopností na značených terénních a silničních trasách, organizovány budou společné vyjížďky a workshopy na různá témata jako škola nášlapných pedálů, první pomoc nebo údržba a péče o kolo. Nebude chybět dětské dopravní hřiště s možností zapůjčení dětských kol a odrážedel. Součástí bude i servisní stanoviště, kde kola návštěvníků budou zdarma zkontrolována a seřízena, nebo bude poskytnut základní servis.

Akce se bude konat ve Freestyle Parku Modřany (www.freestylepark.cz), na nejfrekventovanější pražské cyklostezce A2 vedoucí z centra města na Zbraslav. Díky tomu je areál snadno a bezpečně dostupný na kole, což je i doporučený způsob dopravy na Bike Festival. Akce vás navíc zastihne v době, kdy se začíná řešit cyklistická výbava na prázdniny a letní sezónu. Návštěvníci budou mít k dispozici úschovnu, kde bude možné nechat kolo a v klidu si tak projít celé cyklo městečko.

Zjednodušeně půjde o uvolněnou přehlídkou cyklistiky se zastoupením více než 50ti významných značek v prostředí, kam lze vyrazit s rodinou, nebo přáteli a kde návštěvník příjemně stráví hodinu, odpoledne nebo celý den a získá přehled o novinkách a vychytávkách ze světa cyklistiky.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>