Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  T. G. I. FRIDAY´S – to nejlepší z AMERIKY!

T. G. I. FRIDAY´S – to nejlepší z AMERIKY!

26.5.2013 - redakce Babinet.cz

Každý z nás si často takto povzdechne právě před víkendem. Ve Spojených státech se ale tento slovní spojení stalo symbolem kvality – kvalitních  burgerů, žebírek a dalších specialit – tedy Thank God It´s Friday nebo chcete-li T.G.I. Friday´s.

Od roku 1965, kdy byla firma v New Yorku založena, slaví úspěchy po celém světě a její speciality se staly hitem v 55 zemích.

T.G.I. Friday´s není pouhý  koktejl bar a restaurace, je to místo, kde zažijete Ameriku všemi smysly a nezáleží na tom, jestli jste právě v Japonsku, Anglii nebo v Čechách. Poznáte atmosféru, kterou znáte možná jen z filmů a okusíte jedinečnou chuť originálních hamburgerů.

Je to už šestnáct let od chvíle, kdy se tato americká značka představila také Čechům.  Za tu dobu si získala mnoho příznivců a spokojení zákazníci se rádi vrací.

Tajemství dobrého a poctivého hamburgeru nespočívá jen v originální receptuře, ale především ve výběru kvalitního hovězího masa. Vysokým nárokům dokonale vyhovuje plemeno skotu Black Angus chované na irských pastvinách. Odtud se maso dováží až do Prahy. Správná hrubost mletí pak umožní vyniknout jeho kvalitě, kterou poznáte již po prvním soustu.

V současné době je burger spojován především s fastfoody, ale restaurace T.G.I. Friday´s nabízí víc - kulinářský zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Šestnáct let v České republice – to je důvod k oslavě!  K této příležitosti T. G. I. Friday´s připravila zbrusu nové menu, ve kterém rozšíří nabídku hamburgerů.

T.G.I. FRIDAY´S NA PŘÍKOPĚ V NOVÉM KABÁTĚ

Aby toho nebylo málo, v září proběhne rekonstrukce nejstarší pobočky T. G. I. Friday´s v Čechách – restaurace Na Příkopě.  A než se podnik představí ve zcela novém designu , rozhodla se T. G. I. Friday´s věnovat původní originální americké artefakty  do dobročiné aukce. Oblíbili jste si některé z vlaječky ze Superbowlu nebo raději sošku Jacka Danielse, či starobylý kávovar vystavený v interiéru  tohoto podniku? Máte jedinečnou příležitost  mít je doma a zároveň pomoci dobré věci! Veškerý zisk totiž bude věnován na charitativní účely. Celá rekonstrukce pak proběhne během jednoho měsíce a v říjnu vás restaurace přivítá velkolepou party v americkém stylu. Jak se povede moderní spojení New York stylu s americkou klasikou, budete moci posoudit sami.

V restaurací T.G.I. Friday´s poznejte opravdovou chuť hamburgerů!

Více na Restaurace T.G.I. FRIDAY´S v Praze

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>