Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Stylové občerstvení s Retro Kolou

Stylové občerstvení s Retro Kolou

29.3.2013 - redakce Babinet.cz

Návrat do bezstarostného mládí prostřednictvím výrobníku sodovky SodaStream se nyní může uskutečnit přímo u vás v kuchyni. Díky Retro Kole, sirupu s původní příchutí, navrženou speciálně pro český trh, se váš sodovkovač  rázem promění v kouzelný stroj času. Obklopí vás zapomenuté věci, předměty, které jste měli rádi, ale ony vyšly z módy anebo je nahradily jiné, modernější. Připomene vám dobu prvních nesmělých schůzek v kině, dobu prvních pozvání na točenou limonádu. Nemusíte si nutně nasazovat růžové brýle, stačí se na svět podívat očima Retro Koly!

SodaStream Retro Kola je sirup, který vám dokáže oživit příjemné vzpomínky, nebo vás prostě jen sveze na čím dál populárnější „retrovlně“. Natočené vlny, nařasené sukně a tanec v rytmu rokenrolu. Tento trend se v současné době opět vrací na vrchol popularity.

Využijte atmosféru, kterou s sebou nový sirup SodaStream přináší a uspořádejte zahradní party v retro stylu! Veselé oblečení, dobová hudba a samozřejmě stylové občerstvení v čele s Retro Kolou! Spoustu zábavy si s vašimi přáteli můžete užít již při samotné přípravě. S výrobníky sodovky SodaStream je příprava nápojů rychlá a snadná, bez ohledu na množství.

A jak si vlastně Retro Kolu připravíte? Díky domácímu sodovkovači SodaStream si nastavíte intenzitu bublinek dle vlastní chuti a pak už jen dolijete Retro Kola sirup. Z jednoho balení si takto můžete připravit až 12 litrů této lahodné limonády, a to už vypadá na pořádnou party!

Co je SodaStream?

SodaStream je originální systém pro výrobu perlivých ochucených nápojů z čerstvé pitné vody s volitelným stupněm sycení CO2. SodaStream představuje revoluční novinku v segmentu sycených nápojů, kde v České republice zaujímá stále větší tržní podíl. SodaStream využívá plnitelnou bombičku a nepotřebuje ke svému provozu již nic víc, než čerstvou vodu z kohoutku. Vedle toho, že nespotřebovává žádnou energii, šetří vaše záda a přírodu.

Používáním jediného přístroje SodaStream ochráníte přírodu v průběhu tří let přibližně před 2.000 prázdnými PET lahvemi nebo plechovkami. Součástí systému je i široká nabídka sirupů SodaStream pro výrobu domácích limonád i míchaných nápojů. Z jedné láhve sirupu připravíte podle druhu a vlastní chuti 6-18l nápoje. Jedna bombička vystačí na 60-80l syceného nápoje a lze ji snadno vyměnit za plnou v široké síti prodejců (za cenu plynu - 199 Kč). Se systémem SodaStream si připravíte kdykoliv a kdekoliv osvěžující nápoj podle momentální chuti a v množství, které právě potřebujete. A navíc Vás to bude bavit.


 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

*/ ?>