Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Novinka v nakupování dětského oblečení: Balíčky pro miminka

Novinka v nakupování dětského oblečení: Balíčky pro miminka

26.3.2013 - redakce Babinet.cz

Pokud nemáte rádi shon při nákupech oblečení a dalších věcí pro vaše malé ratolesti, máme pro vás dobrou zprávu – 11. března se v Česku změnil způsob nakupování pro děti.

Nákupní klub www.prodeti.cz přinesl novinku na český trh – pravidelné zasílání balíčků s oblečením a dalšími užitečnými věcmi pro vaše dítě. Jednoduše se zaregistrujete, zadáte potřebné informace o miminku (věk, velikost oblečení atp.), a pak už každý měsíc dostáváte svou oblíbenou zásilku. Balíčky obsahují nejen kvalitní oblečení, ale i například bryndáčky, dudlíky a botičky. Balíček poroste automaticky s vaším miminkem. Vždy dostanete věci, které právě potřebujete.

V blízké budoucnosti dostanou členové klubu Proděti.cz možnost nakupovat spotřební sortiment za velmi atraktivní ceny.

Po spuštění bude možné objednat balíčky pro děti ve věku 0 – 12 měsíců, během dubna pak balíčky pro děti do 2 let. V létě se můžete těšit na nabídku pro ještě starší děti a spoustu dalších překvapení.

Nakupování je naprosto bez rizika. Pokud vám obsah balíčku nebude vyhovovat, můžete jej vrátit nebo zdarma vyměnit. Své členství v nákupním klubu můžete navíc kdykoliv zrušit či pozastavit.

Balíčky jako tip na dárek

Předplatné balíčku je ideální dárek pro nastávající i současné maminky. Od narození miminka budou dostávat pravidelně balíček s vaším věnováním. Vyberte si délku zasílání, frekvenci plateb a o nic dalšího se nemusíte starat. Obdarovaná dostane každý měsíc balíček plný překvapení.

Více na www.prodeti.cz.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz